gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

günlük giyebileceğimiz kıyafetler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

devamlı abiyeler baloda gililcek nişanda giyilcek orda giyilcek burda giyilcek kıyafetlerin modellerini veriyoruz..bunlarda günlük giyebileceğimiz melişlerimizi şık ve zarif göstercek kıyafetler...

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Çok hoşlar. İlki çok hoş duruyor :D Emeğine sağlık.

günlük giyebileceğimiz kıyafetler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günlük Hayatta giyebileceğiniz Elbise Modelleri

Günlük Hayatta giyebileceğiniz Elbise Modelleri

Günlük Elbise Modelleri günlük elbise modelleri gündelik elbise modelleri penye günlük elbiseler 2010 Biz bayanlar günlük kıyafetler seçerken şıklığına da dikkat ederiz. Yani bir tişört ve altına eşofmanla hiç bir yere çıkmayız.Her zaman ,her yerde şık ve zarif görünmeyi tercih ederiz.
  2. Mini Gecelerde giyebileceğiniz gece kıyafetleri süperler

Mini Gecelerde giyebileceğiniz gece kıyafetleri süperler

Harika süper ötesi, mini gece kıyafetleri getirdim kızlar sizlere, bu muhteşem gece kıyafetlerini giyen pişman giymeyen dahada pişman. E bende pişmanım :D:D
  3. Günlük kıyafetlerim=)

Günlük kıyafetlerim=)

Evet kızlar giyim tarzım olarak günlük yaşantımda spor giyinmeyi çok seviyorum yine günlük gezmelerimizden birinde ayağıma çektiğim taytım ve tuniğimle çekindiğim bir resmi sizlerle paylaşmak istiyorum bakalım benim bu günlük bir o kadar da rahatlıkla kullandığım kombinemi beğenecekmisiniz :D Dip not devamı gelecek:D
  4. Yaz konserlerine giderken giyebileceğiniz şık kıyafetler

Yaz konserlerine giderken giyebileceğiniz şık kıyafetler

Yaz aylarında konserler çok oluyor.Şöyle bir rap konseri olsa da kardeşlerimi koluma takıp gitsem ve eğlensem:DEşimle gitmem çünkü o orhan gencebaydan başkasını dinlemez:DKardeşlerim de ablaları gibi rap müziği hayranıdır.Hatta erkek kardeşim rap müziğiyle bizzat iç içe:):):)Öyle büyük rap müziği sanaçılarının konserlerine gidemeyeceğime göre bende artık kardeşimin konserleriyle yetinirim:D...
  5. İşyerinde Giyebileceğiniz Kıyafetler Nasıl Olmalı ?

İşyerinde Giyebileceğiniz Kıyafetler Nasıl Olmalı ?

işyeri kıyafetleri işyerinde giyilecek elbise modelleri büro kıyafetleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Çalışan kadınlar için en büyük sorunlardan biri hergün ne giyeceğine karar vermektir. Hem şık ve bakımlı bir kadın hem de işyerinde giymeye uygun kullanışlı bir kıyafet seçimi her zaman kolay olmayabilir. Bunun için her kadının gardorunda olması gereken kıyafetler imdadımıza...

Sayfayı Paylaş