gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Günseli Deniz Yalnızım şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Günseli Deniz Yalnızım şarkı sözleri Günseli Deniz Yalnızım şarkısının sözü

Yalnızım diyen Günseli Deniz son dönemlerin en popüler şarkıcılarından biri oldu, biz de Günseli Deniz hayranı oaln Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, Günseli Deniz'in Yalnızım adlı şarkısının sözlerini bu yazımızda paylaşıyoruz.

Ben bu şehre geldim geleli yalnızım
    Ay oldu yıl oldu yüzünü görmedim yastayım
    Bir anlık mıydı, kolay mıydı unutması güzelim
    Yalnızım
    Hiç mi özlemedin aklına gelmedim,
    Gelmedin bebeğim yastayım
    Aramadın soramadım seni bir gün unutmadım
    Buralar soğuk yine
    Kalamadın kaçamadım kapını hiç çalamadım
    Sen bil ki kalbim hep seninle
    Ben bu şehre geldim geleli yalnızım
    Yaz oldu kış oldu yağmur dinmedi yastayım
    İmkansız mıydı yasak mıydı kavuşmamız güzelim
    Yalnızım
    Ben hiç vazgeçmedim bıkmadan bekledim
    Gelmedin bebeğim yastayım
    Aramadın soramadım seni bir gün unutmadım
    Buralar soğuk yine
    Kalamadın kaçamadım kapını hiç çalamadım
    Sen bil ki kalbim hep seninle

Günseli Deniz Yalnızım şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günseli Deniz Kısmet şarkı sözü

Günseli Deniz Kısmet şarkı sözü

Günseli Deniz Kısmet şarkı sözleri Günseli Deniz Kısmet şarkısının sözü Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda senilen şarkıcı Günseli Deniz'in Kısmet adlı popüler şarkısının sözlerini sizlerle ve tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz. Her şey gönlüme göre olacak değil ya Kısmet nedir bilirim yanlış olmasın Ben kalkarım yine yerde kalmam Sevenlerin bende aklı kalmasın Şükür derim yine...
  2. Günseli Deniz Ağla şarkı sözü

Günseli Deniz Ağla şarkı sözü

Günseli Deniz Ağla şarkı sözleri Günseli Deniz Ağla şarkısının sözü Son dönemlerin popüler şarkıcılarından biri olan Günseli Deniz'in sevilen şarkısı Ağla şarkısınımn sözlerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ne günahım varmış da sen çıktın karşıma Aslında değmez sana, bu sözler bile fazla Git artık zorlaştırma, bak bitti sonunda Yerin yok buralarda nefes harcama boşa...
  3. Günseli Deniz Üzülme şarkı sözü

Günseli Deniz Üzülme şarkı sözü

Günseli Deniz Üzülme şarkı sözleri Günseli Deniz Üzülme şarkısının sözü Merhaba Sevgili Melek'ler, şimdi sizlere Günseli Deniz'in Üzülme şarkısının sözlerini paylaşıyor ve bu şarkıyı seven herkesi bu sayfamıza davet ediyoruz. Biliyorum uzaksın kırılmış bir kalple Anlatsam anlamazsın boşver geçti gitti de Bunun da sonu ayrılıkmış bir öfke kaldı elde Böyle gider mi değişmez mi yıllar geri...
  4. Günseli Deniz Uyman şarkı sözü

Günseli Deniz Uyman şarkı sözü

Günseli Deniz Uyman şarkı sözleri Günseli Deniz Uyman şarkısının sözü Sevilen şarkıcı Günseli Deniz'in kendisi gibi sevilen şarkılarından biri olan Uyman adlı şarkısının sözlerini bu sayfamızda siz melek'lerimiz için paylaşıyoruz. Uyman her nefse uyanlar hak mı Dünyaya benim diyenler bak hiç kaldı mı Uyman uyman sizler bize biz neler demişiz size Abes yerde geze geze bu ömrüm bir güne...
  5. Günseli Deniz Anlatamadım şarkı sözü

Günseli Deniz Anlatamadım şarkı sözü

Günseli Deniz Anlatamadım şarkı sözleri Günseli Deniz Anlatamadım şarkısı sözü Günseli Deniz hayranı olan tüm Melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden sevgili misafirlerimiz, işte sizler için Günseli Deniz'in Anlatamadım adlı sevilen şarkısının sözleri; Tükettiğin tertemiz hislerimdi Hep söyledim korkular ecelimizdi Bedel denen her neyse ödenirdi Anlatamadım sen anlayamadın Savaşmaya değersin...

Sayfayı Paylaş