gebe
  1. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48

guzel bir kiyafet tasarlayalim.

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında seerose tarafından paylaşıldı.

david jones çanta Diz alti askili siyah bir etek,kirmizi bir gomlek,siyah ince corap,siyah ince okceli ayakkabi,gomlege uysun diye kirmizi buyuk boy bir kol cantasi.tabiki son olarak siyahli ve kirmizili bir kolye kupe istemiyorum kolye olunca .Simdi de siz sevdiginiz yada istediginiz bir tasarim yapin.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Buyur bakalım istediğin gibi olmuş mu :)

Ben de beyaz bir elbise beyaz bi sandalet ayakkabı beyaz çanta ve inci küpe e kolye istiyorum :D

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    gı delü ben resim atamim bilmionmu da bole konu açiniz :seker::seker: hahahah bide tesüf ederim hayal o kırmızı üst o eteğe olurmu uzun kalır ayoplö tesüf ederim yani :seker:hahahahahah alttaki hayalin istediğini yap gı heha hahahahahahah

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Kuzum napayım 10 dakkkada o kadar yapabildim hem biraz bombeli şekilde giyersen olur niye olmasın evet benim isteğim nerde :D

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Evet istedigime yakin olmus,hayalimde biraz farki canlandirsamda guzel olmus.tskrlr.

6. gönülll

gönülll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu nasıl beyaz örgü bluz altına beyaz keten pantolon ve beyaz boynu saran kolye..ben bunu istiyorum :):):)

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    ohooo konu sapmış hani benim istediim olmaz ki bööle :D

8. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Melekler,en son yazan uye,ustteki uyenin istedigi kiyafeti hazirlayacak ve kendisi icin nasil bir kiyafet istiyorsa onu anlatacak,diger uyede onun istedigini hazirlayacak ve kendisi icin ne hazirlanmasi gerektigini belirtecek,simdi kolay gelsin.Hayal in istegini kim yerine getirecek?

9. gönülll

gönülll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aa çok çok pardon ben yanlış anlamışım konuyu :angel: hayalin isteğini hemen yerine getiriyorum ;)

[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]oldumu ?:)

bende isteyim o zaman...bendee siyah boyundan bağlamalı bir bluz, bir jean, siyah topuklu ayakkabılar, beyaz küpe ve beyaz ışıltılı bir toka istiyorum :)

10. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Buyur bakalım..

Bende siyah düz bir elbise altına siyah uzun çizme ve siyah bir çanta isityorum...

11. gönülll

gönülll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşkederim hayalcim iyi geldi :D

12. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

hayalim canum umarım beğenirsin.ve umarım yüklemeyi becermişimdir:D
    ben ne istesem ki,hadi bana da güzel bir kot,rengarenk bir kazak,altına güzel bir spor ayakkabı,hımm çantasız olmaz:D

guzel bir kiyafet tasarlayalim. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. guzel bir test

guzel bir test

güzel testler en güzel testler ben güzelmiyim testi miyim testi güzelmiyim Çöldesiniz ve yanınızda aşağıdaki hayvanlar var: Aslan, inek, at, koyun ve maymun - Çölden kurtulabilmek için hayvanlardan birini bırakmanız gerekiyor.Hangisini bırakırsınız? (İstediğiniz mantığı kullanabilirsiniz ama hangi hayvanı ne zaman bıraktığınızı bir yere not edin) Geriye 4 hayvan kaldı. -...
  2. Cocuk Kiyafetleri...

Cocuk Kiyafetleri...

çocuklar için kıyafetler çocuk kıyafetler cocuk kıyafetleri çocuk kiyafetleri çocukkıyafetleri
  3. bir kac guzel sapka

bir kac guzel sapka

bir kac guzel canta __________________
  4. Guzel bir haber, daim oLmasi dilegiyle :))

Guzel bir haber, daim oLmasi dilegiyle :))

Meleklerim, beni tanıyanlar bilir işsizlikten ne kadar yakındığımı :) Cok istedigim ve kariyerim acisindan uygun gordugum işten 3 ay sonra beni aradılar :parfum: ve işe alındığımı söylediler... Kısmetse cuma günü işe basLiyorum :dosya: Hepinizin hayır duasini istiyorumm (yuzsuzluk ediyim azcıkk :D) Tek dilegim, İNŞAALLAH uzun soluklu bir is oLur da yillar boyu calisabilirim.... :kahve: :)...
  5. Ask doktoru Mehmet coskundenizden cok guzel bir yazi...bekleyislere yuklemissen...!

Ask doktoru Mehmet coskundenizden cok guzel bir yazi...bekleyislere yuklemissen...!

Bekleyişlere yüklemişsen aşkını, senin için en tanıdık sözcük ‘yarın’dır... Aslında ‘o’ yoktur ve senin de beklemekten başka çaren yoktur. Bu yüzden yarın senin için hiç bitmeyen bir umuttur. O olmadan geçirdiğin hiçbir gün yaşanmış sayılmaz. Yaşamadığın günler eklendikçe birbirine, yarına olan özlemin daha da artar. Her gece gözlerini “Yarın olsun” diye kaparsın, her gece o günü değil...

Sayfayı Paylaş