guzel bir kiyafet tasarlayalim.

seerose

Daimi Üye
Üye
guzel bir kiyafet tasarlayalim.
david jones çanta
Diz alti askili siyah bir etek,kirmizi bir gomlek,siyah ince corap,siyah ince okceli ayakkabi,gomlege uysun diye kirmizi buyuk boy bir kol cantasi.tabiki son olarak siyahli ve kirmizili bir kolye kupe istemiyorum kolye olunca .Simdi de siz sevdiginiz yada istediginiz bir tasarim yapin.

adsiz-5988.jpg

Buyur bakalım istediğin gibi olmuş mu :)

Ben de beyaz bir elbise beyaz bi sandalet ayakkabı beyaz çanta ve inci küpe e kolye istiyorum :D

gı delü ben resim atamim bilmionmu da bole konu açiniz :seker::seker: hahahah bide tesüf ederim hayal o kırmızı üst o eteğe olurmu uzun kalır ayoplö tesüf ederim yani :seker:hahahahahah alttaki hayalin istediğini yap gı heha hahahahahahah

Kuzum napayım 10 dakkkada o kadar yapabildim hem biraz bombeli şekilde giyersen olur niye olmasın evet benim isteğim nerde :D

Melekler,en son yazan uye,ustteki uyenin istedigi kiyafeti hazirlayacak ve kendisi icin nasil bir kiyafet istiyorsa onu anlatacak,diger uyede onun istedigini hazirlayacak ve kendisi icin ne hazirlanmasi gerektigini belirtecek,simdi kolay gelsin.Hayal in istegini kim yerine getirecek?

Ben de beyaz bir elbise beyaz bi sandalet ayakkabı beyaz çanta ve inci küpe e kolye istiyorum :D

aa çok çok pardon ben yanlış anlamışım konuyu :angel: hayalin isteğini hemen yerine getiriyorum ;)

beyaz-elbise-modelleri3-1804.jpg
GUESS-BAYAN-SANDALET-38__4612074_0.jpg

DAVID-JONES-HARIKA-BEYAZ-BAYAN-CANTA__17777950_0.jpg
IMG_7559-k.jpg
inci-kolye1.jpg
oldumu ?:)

bende isteyim o zaman...bendee siyah boyundan bağlamalı bir bluz, bir jean, siyah topuklu ayakkabılar, beyaz küpe ve beyaz ışıltılı bir toka istiyorum :)

Geri