gebe
  1. elamelek

elamelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

güzel fikirleri olanlar lütfen yardım etsınn

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında elamelek tarafından paylaşıldı.

sevgılıye senı sevıyorum cunku kavonozu yada kalp kutu ıcınde guzel sozler yazmak ıstıyorm neler yapabılır kavonoz içine neler koyabılırm degısık fıkırlerı olanlar lutfen yardımmmm etsın :))

2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    bence bos birak,kendi doldursun:puha::puha:

mercimek tanemm ve elamelek bunu beğendi.
  3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

uzerıne fotosunu yapıstır ıcıne dolu ask mesajı yaz

elamelek bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ela, onunla ilgili şeyleri yaz. Yani mesela her sabah seni mesajla uyandırıyor diyelim;
    Seni Seviyorum Çünkü Her Sabah Beni Güzel Sözlerle Sen Uyandırıyorsun yaz :D:D Bunun gibi :D:D

elamelek bunu beğendi.
  5. elamelek

elamelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    :melek: saolun tesekkur ederım :)

TİTAN bunu beğendi.
  6. Ausencia

Ausencia Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    18
    Açıkcası ben çok anlamam bu işlerden ama ; sizin mesajınızı okuyunca nedir bu kavanoz yahu çağın gerisinde kalmayayım bir bakayım dedim netten , 365 gün mesaj var mesela bu örneğin içinde.Böyle bir şeymiş , bende görmüş oldum:)
    Sizde hergün bir tane çekmesi için yazabilirsiniz , biz kadınlar yataktan sırf bugün ne çıkacak diye bakmak için fırlayabiliriz ama erkekler için ne kadar cazip olur bilemem tabii.

karakuzu bunu beğendi.
  7. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Bi an düsündüm , her sabah kavanozdan mesaj cekmek icin yataktan heyecanla firlayan bi adam hahaha hic bir erkege cazip gelcegini pek sanmam. Ama bu evliligin ilk aylari icin gecerli olmayabilir tabi. :)

Ausencia bunu beğendi.
  8. Ausencia

Ausencia Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    18
    Hiçbir erkeğe cazip gelmeyeceği gibi , öyle fırlayan adam bana da cazip gelmez . Tercih meselesi tabii:789:
    Aman iyisi mi ben yine kavanozları bulgur , mercimek için kullanayım:)

karakuzu bunu beğendi.
  9. mercimek tanemm

mercimek tanemm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    mehmet coşkundenizin bi kitabı var "SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ.." DİYE onu al bi bak eminim sana uyacak şeyler vardır :)

güzel fikirleri olanlar lütfen yardım etsınn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lutfen bırı bana yardım etsınnn

lutfen bırı bana yardım etsınnn

4 yıldır bırıyle cıkıodum ayrı sehrlere dustuk sonra o benden uzaklasmaya basladı onun uzaklastıgı domende yenı bırıyle tanıstım sımde eskısı yenıden yakınlasmaya calısıo ve ben ne yapmam gerektıgını bımıyorum bu ıs yılan hıkayesıne donduu.....ben daha cok kucugm ama yaaaaaaaaaa
  2. ateş ölçme yöntemiyle ve klomenle hamiş olanlar yardım edin lütfen!!!

ateş ölçme yöntemiyle ve klomenle hamiş olanlar yardım edin lütfen!!!

klomenle hamilelik belirtileri klomenle gebelik belirtileri Arkadaşlar ben bu ay klomen kullandım ve klomenin geciktirici bir etkisinin olduğunu biliyorum şuan adetimden 3 gün geçti ve ben test yapmıyorum çünkü regl ateşim 36 iken ve benim 2 gün öncesine kadar ateşim 36.6 iken şuan son iki gündür 36.2 oldu bu durum hamile değilsin anlamına geliyor diye düşünüyorum ama eşim ısrarla test...
  3. yardım edin lütfen fikirlerinizi merak ediorum ve çok seviyorum

yardım edin lütfen fikirlerinizi merak ediorum ve çok seviyorum

şimdi hemen şöyle anlatmak istiyorum kısaca; 5 aylık bi ilişkim vardı aynı şehirlerdeyiz, 6 aydır tanısıyoruz ve 5 aydır bırlıkteydık; ben mezun olduktan sonra iş fılan bulamadıgım ıcın cok sıkılmıstım evde ona sardıgım zamanlar oldu. hayatımda tek duzenlı gıden sey oydu, yanı baska ılgılencegım bısı yoktu sanırım ondan boyle arada bı ufak tartısmalar oluyodu. oyle cok buyuk bı kavgamız olmadı...
  4. Yumurtalarında geç işlev olanlar yardım lütfen

Yumurtalarında geç işlev olanlar yardım lütfen

Mrb sizden cok acil yardim istiyorum kadin doguma gittim ve bana yumurtaliklarimin gec islev gordugunu soyledi bunun icin napa bilirim ben hemen anne olmak istiyorum

Sayfayı Paylaş