gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113

Güzel Oyuncu Scarlett Johansson En Güzel Resimleri....

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Scarlett Johansson Resimleri Scarlet Johansson En Güzel Fotoğrafları

Güzel ve çekici oyuncu Scarlett Johansson işte en güzel fotoğraflarını sizlerle paylaşıyorum...Güzel oyuncunun güzelliği ve cekiciliği yüzünden rol gelmediğini güzelliğinin yarar değil zarar getirdiği haberini yapmıştık....

Scarlett Johansson, 1984 yılında New York City’de doğdu. Babası, Karsten Johansson Danimarkalı bir mimar, dedesi Ejner Johansson ise senaryo yazarı ve yönetmendi. Annesi Melanie Sloan ise Polonyalı Aşkenaz bir yapımcıdır. Kardeşi Vanessa Johansson’da bir aktristir. Diğer erkek kardeşinin ismi Adrian’dır. Ve ondan üç dakika sonra doğan Hunter Johansson isminde bir ikiz kardeşi vardır.

27 Eylül 2008 tarihinde ülkemizde yayınlanan “Two Guys and a Girl” dizisindeki Berg ve Blade II’de rol alan Ryan Reynolds ile Kanada’da aile arasında düzenlenen bir törenle evlendi.

Güzel Oyuncu Scarlett Johansson En Güzel Resimleri.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel araba resimleri

en güzel araba resimleri

Araba resimleri, en güzel arabalar, spor araba modelleri oldum olası özellikle erkeklerin yoğun ilgisini çekmiştir. Ben de kendi eşimden biliyorum ki arabasına ne kadar düşkün olduğunu... Hangi model araba olursa olsun birçok kişi lüks araba modellerine, yeni araba modellerine ve hız yapabilen araba modellerine karşı tutkun olurlar. Hatta bazı araba modelleri var ki dünya çapın da büyük ün...
  2. En güzel Ayvacık resimleri

En güzel Ayvacık resimleri

ayvacık resimleri çanakkale ayvacık resimleri nerede görüntüleri Yaz tatilini nerede geçirsem diyenler için Ayvacıktan çok güzel yerler ve mekanlar
  3. En Güzel Sonbahar Resimleri

En Güzel Sonbahar Resimleri

en güzel sonbahar resimleri Kış mevsimini sevdiğimdenmidir bilmem sonbahar aylarınıda ayrı bir severim belkide kışın müjdecisi olarak algılamışımdır o mevsimi:) Bana böylesi keyif veren sonbahar ayları birçok kişi için keyifli olmayabilir.Düşen sarı yapraklar,çıplak kalan ağaçlar ve dallar sonucunda birde havanın etkisi birleştiğinde eminim birçok kişi karamsar ve duygusal bir havaya...
  4. Hümeyra En Güzel Resimleri

Hümeyra En Güzel Resimleri

hümeyra resimleri hümeyra fotoğrafları Ekranların unutulmaz komedilerinden Gülse Birsel imzalı Avrupa Yakası 'nda ki başarılı performansıyla müzikta olduğu kadar oyunculukta ki başarısını da bizlere gösteren sanatçı Hümeyra resimleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz melekler :)
  5. Oyuncu Melis Birkan 'ın En Güzel Resimleri

Oyuncu Melis Birkan 'ın En Güzel Resimleri

Melis Birkan Fotoları Melis Birkan Fotoğrafları Sevgili melekler, hepimizin Issız Adam filminde ki performansıyla tanıyıp sevdiğimiz Melis Birkan fotoları bu yazımızın konusu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda bale dersleri alan başarılı oyuncu Melis Birkan Fotoğrafları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz. :)

Sayfayı Paylaş