gebe
  1. AySum

AySum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Gzel Sözleri.

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AySum tarafından paylaşıldı.

Havalara giren birine hiç dokunmayin birakin Ne kadar yükselirse o kadar sert düsecektir Siz sadece izleyin ve keyfini çikarin. Akittigin göz yaslarini silmek yerine, akmasina neden olanlari sil hayatindan ve unutma ki nankörlük; zayif insanlarin isidir.

Seni sevmeyene asla sabir gösterme. Çünkü sabrinin adi yüzsüzlük, fedakârligin adi eziklik, sevginin adi kisiliksizlik olur.

Sevmek seviyorum demek degil yüreginde hissetmektir Ve ask yaninda olani sevmek degil bazen gelmeyecek birini beklemektir..

Ask tertemiz kagida roman yazmak gibidir Kagidin bittiyse yüregine yazacaksin Kalemin bittiyse gözyasini akitacaksin.

Mutsuzm cünkü sahte degilim ve kimse gibi rol yapamadim mutsuzum çünkü sevemedigim birine askim degip sarilamadim …

Birlikte gülüyorsaniz mutluluktur birlikte agliyorsaniz dostluktur ama birlikte susuyorsaniz bu asktir…

Son düzenleme: 24 Eylül 2011
Gzel Sözleri. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Söz / söz söylemek

Söz / söz söylemek

kiz isteme konusmasi kız isteme konuşması söz kesme konuşması kız konuşmaları söz kesme konusmasi Gerek canlı, gerekse cansız her varlığın konuşması hak ve doğru ise makbul, değilse makbul değildir. Küçük çocuğun konuşması, ne şekilde konuştu ise, söylediği suzün hak ve doğru olduğuna; rüyayı görenin hayırlı biri olmasına, garip bir şeye tanıklık etmmeye ya da mahzurlu bir iş yapmaya; Cansız...
  2. Söz

Söz

Haber, uyarı, dikkat edilmesi gereken konudur. Rüyada duyulan şeyler ayrıca da yorumlanır.Rüyada söz söylemeniz, söz dinlemeniz, yakinda büyüklerinizden bir kimsenin nasihatlerinin isiteceginize veya dedikodu dinleyeceginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir kimseye muhtelif dillerde konusan bir adam gelse, Süleyman (A.S.)in kissasina binaen o kimsenin büyük bir mülke nail...
  3. Güzel Sözler Face Sözleri

Güzel Sözler Face Sözleri

kızlar Güzel Sözler Face Sözleri arıyorum önerileriniz nelerdir.
  4. Küçük Sözler

Küçük Sözler

Küçük Sözler arıyorum ben hem yeni olsun küçük olmasına rağmen anlamı kocaman büsbüyük olsun hemde küçük olsun :)
  5. Arabeks Sözler 2016

Arabeks Sözler 2016

Yıllardır internet kullanıcıları tarafından büyük rağbet gören güzel sözler, sosyal paylaşım ağlarında olduğu kadar, whatsaap durum mesajları ve skype de oldukça sık kullanılıyor. Sözler için bu yazım da birbirinden damar sözlerin bir araya geldiği arabeks sözleri paylaşıyorum. Siz de beğendiğiniz ve ruh halinize en uygun duygularınızı yansıtan sözleri paylaşabilirsiniz. Gözyaşlarımın Adını...

Sayfayı Paylaş