gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

H&M hamile giyim 2010

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hm hamile giyim hamile giyim antalya hm antalya kıyafetleri H&M hamile giyimden 2010 yılı yepyeni koleksiyonu tüm hamişleri mağazalarında bekliyor.Hem şık hem de rahat olmak isteyen tüm anne adaylarının tercihi olan H&M 2010 yepyeni koleksiyon modelleri [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]bu tarz bir pantolon teyzymde almıştı hamileliğinde[​IMG]ama buda çok hoşmuş yaa

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ya ben bu hamişş kıyafetlerini gördükçe hamiş olasım geliyorr gaza geliyorum ama benim daha önümde 10 ay var.. sabretmem lazım... lütfeen bu kadar güzel hamiş kıyafetlerini sergilemeyelim arkidaşlar yoksaa kaza kurbanı hamiş olacagım :D

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    kız nasılkaza kurbanı :D

5. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    yaa bunlar süper ya..bu h&m nerede acaba antalyada varmıdır..ben alışveriş yapcagımda bulamıyorum böle güzel hamiş elbiseleri

6. nohutlu pilav

nohutlu pilav Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok gzelmış kıyafetlerr...

7. nohutlu pilav

nohutlu pilav Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] bunun aynısından bende var model olarak ama rengı farklı çok kullanışlı bi şey hemde çok ucza almıştım pazardan...ihracat fazlası oldugu için

8. ayşezeynep

ayşezeynep Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    baştan ilk tunik tarzı hamiş kıyafatine bayıldım. kapalı bir kişi olarak hamiş olsaydım almak isterdim.hamile olasım geldi:)

H&M hamile giyim 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Ebru hamile giyim modası

2010 Ebru hamile giyim modası

ebru giyim ebru hamile giyim hamile kıyafetleri gebe Ebru giyim firması hamileler için oldukça şık ve rahat modeller tasarlamış yeni sezon için. Kıyafetler oldukça spor ve bir o kadar da cicili bicili şeyler.) Şimdi birlikte Ebru moda hamişlere özel neler tasarlamış hep birlikte bir göz atalım:tik:
  2. H&M 2010 Garden Collection

H&M 2010 Garden Collection

rabina elbise modelleri rabina kaban Melişlerim işte size çok beğeneceğiniz yazlıklar........:D:D
  3. H&M 2010/2011 Sonbahar Kış Modası

H&M 2010/2011 Sonbahar Kış Modası

2010 2011 sonbahar kış modası hm trençkot H&M 2010/2011 Sonbahar-Kış koleksiyonunda kesimler bir başka olmuş. Hem bizim giyebileceğimiz modern tarzda kıyafetler var hem de 1970lerin trendleri var. 1970 modası günümüze ancak bu kadar güzel uyarlanabilir kızlar :) Koleksiyonlarda krem tonları çok fazla kullanılmış. Tür olarak da gömlekler ve elbiseler ağırlıkta :) Kolye ve bileklikler de...
  4. H&M´den 2010-2011 kış aksesuarları

H&M´den 2010-2011 kış aksesuarları

Iste kis günlerinde kiyafetlerimizi süsleyen ve bizleri sicak tutuan aksesuarlar
  5. H&M 2012 Hamile Koleksiyonu

H&M 2012 Hamile Koleksiyonu

h&m hamile kıyafetleri h&m hamile koleksiyonu H&M 2012 ilkbahar hamile koleksiyonu ile karşınızdayız melekler :) Hamilelikte şıklık düşüncesiyle yola çıkan H&M zarif çizgilerle tasarladığı ürünlerini hamile bayanların beğenisine sunuyor. Şık elbiseler, bluz ve hırkalardan oluşan koleksiyondan sizler için seçtiğimiz parçalar şöyle;

Sayfayı Paylaş