gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Hadi kızlar fikrinize ihtiyacım var!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bir arkadaşımın abisi bir kızla tanışıp nişan yaptı. Kızın anne babası ayrı. O Annesi ile kalıyor.. Nişandan sonra kız bulunduğu şehirden gelip annesiyle oğlanın evinde 10-15 gün kalıp gidiyor. Bir bahane ile (sevgililer dünü, doğum günü vs vs) tekrar gelip yine kalıyorlar. Bu arada sırada tekrarlanıyor.

Oğlanla kızkardeşi ailelerinden uzakta kirada bir evde oturup aynı zamanda parasal olarakta ailelerinede yardım ediyorlar.

Sorun şu; Kızla annesiyle oğlana sürekli masraf yaptırıyor. Alışverişe gidince kızın annesi kendi içinde bişeyler alıp oğlan ödesin diye dışarı çıkıyormuş. Günlük hem kendinin hem annesinin sigarasını oğlana söyleyip aldırıyorlarmış. (günlük 3 Paket)

En kötüsüde oğlanın evinde yatıp kalktıkları halde ne temizliğe nede yemeğe yardım ediyorlar. Kız arkadaşım eve gidince bi sürüde iş yapıyormuş.

Abisine birkaç kez söyleyincede, "böyle giderse bırakırım ama sorumlusu sen olursun" demiş..
    Sizce bu durum nasıl çözülür.. Ne yapmalı nasıl anlatmalı?

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ,kızla annesi kendini baktırmaya yer bulmuş anlaşılan..Nasıl içlerine sindirirler böyle bir durumu o başka bir mesele..Bir an önce durumu açıklasınlar..Böyle durumlarda kimse kimseyi suçlayamaz bence..
    Ağabeyide durumun farkına varmalı artık,bir ömür böyle geçmez..

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen ole valla.Annesiyle kız ii bi kapı bulmuşlar daha ne diyorlar.Yazık çocukta birascık sakin ve sessiz biri demek ki bişi diyemiyor.en kısa zamanda farkına vardırılması gerek.Yoksa vijdanında dediği gibi bi ömür böle geçmez.Bugün annesine kendine baktırır ilerde bulur başka kişiler.
    Böle insanlarda nasıl içine sindirirlerse hayret valla....

4. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Size bir haber daha 1 ay sonraya hastanede randevuları varmış. Eve dönmeye gerek yokmuş. 1 ay daha kalmaya karar vermişler....

5. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Millet tutturmuş bir yol gidiyor.Asalak gibi yaşamak denir buna.Ben annenin davranışlarına bir anlam veremedim.Şimdiden böyleyse evlenseler kimbilir neler yapar? Yol yakınken gerçekleri görse oğlan keşke...
    İnsanda biraz utanma duydusu olmalı..
    Hani bir laf vardır tabiri caizse
    Eşeğin yoksa,enişten de mi yok demişler :D
    Kullanmayı seven insanlardan uzak durmak şart..
    Hele de evlenmeyi düşündüğün biriyse...

6. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Handancım baştada dedinya doğum günü sevgililer günü bilmemne yine bulunmuş bi bahane .niyet aynı olduktan sonra bahane çooook.Çocuğun Allah yardımcısı olsun....:dil:

7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy inanmıyorum handanca hastahaneye randevuları mı varmış bide şunlara bak ya ne akıllılar bulmuşlar kullanıyorlar yazık vallla bir an önce konuşulması gerek bu böyle nereye kadar ki?

8. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Kız benim yüzümden abim ayrılmasın kendi görsün gerçekleri düşüncesinde.. Bence kalmalarındada bir hayır var. Belki oğlan bazı gerçeklerin farkına varır bu arada. Temmuzda düğün var. Düğünden önce umarım uyanır.

9. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aaaaa evet düğüne daha çok var.o zamana kadar anlar kesin.Galiba senin arkadaşın ve ailesi oldukça düşünceli.Yazık oda kendince haklı.Abisine söylemeye kalksa onları kötülüyormuş gibi görünmekten korkuyor.hayat işte..dürüstleri kullandırıyor böyle..umarım düğüne kadar çoçuk anlar.

10. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    İnşallah canım yaaa. Çok iyi aileler ama oğlan kızı çok seviyor. Ama bu kadar kör olmayıda anlamıyorum...

11. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    canım keske gec olmadan anlasa barı cocuk yoksa ılerde buyuk sorunlar yasayabılırler allahım yardım etsın

12. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bu da kisa gunun kari olsa gerek,bir cesit gecinme yontemi olmuslar,bu kadar rahat hareket edebiliyorlarsa bunu daha oncede yapmis olabilirler,kizi ve ailesini daha iyi arastirsin arkadasin gerekirse bulunduklari cevrede de sordursun.Varsa buna benzer bir durum zaten ortaya cikacaktir.

13. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Yok canim ya,onlar kendilerine baktircak birini bulmuslar kullanip duruyorlar.Sonucta insaniz birbirimize yardim edecegiz fakat bu yardimdan daha cok kullanilma noktasina gelmis.Yakinda arkadasinin abiside bikar bu durumdan,gerekirse arkadasin bu sure icinde abisinin yaninda kalmasin biraz onlari rahat biraksin,belki bu sayede cocugunda kafasinda durum sekillenir.

14. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Aklımıza bir şey geldi. Kıza dedimki kendi anneni çağır oda gelsin eve. Bakalım gelin adayı menmun olacakmı? Yada değişecekmi?
    Anneyi ikna ettik oda geliyor. bakalım neler olacak.

15. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bence arkadaşın uzak dursun canım anlatmasın abisine bişey bir insanın gözü körse kötüşeyi alıp gözünede soksan anlamaz bunu ancak kendi görmeli bana kalırsa kardeşi evi falan temizlemesin onların ayıplarını kapıyor çünkü elbet hep kör kalacak değil ya onunda gözü açılacak ama inşallah evlenmeden açılır allah yardımcısı olsun yasaklar herzaman için cazip gelir insan ben sana söylemiştim ddemesi daha kolay olur kendi görsün derim kısaca böyle asalaklar öyle çokki

Hadi kızlar fikrinize ihtiyacım var!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüya yorumu olarak fikrinize ihtiyacım var

Rüya yorumu olarak fikrinize ihtiyacım var

Melekler yaa aklıma çok takıldı geçen gece gördüğüm rüya.. Karnımı yarıyorum güya tam göbek deliğinin altında kocman bir yarık oluo içine bakıyorum pişmiş yumurta var sarı beyaz öle mal mal bakıyorum biraz araştırdım şunları buldum.. Rüyada kendi eliyle karnını yarıp içine bir takım şeyler doldurduğunu görmek, haram mala haris olmağa, yardığı karnından bir takım şeyler çıkardığını...
  2. fikrinize ihtiyacım var:(

fikrinize ihtiyacım var:(

arkadaşlar 2seneyi biraz geçen bir ilişkim var,bu zamana kadar çok şiddetli bir kavgamız olmadı ama son zamanlarda bnden uzaklaşıyor sanki:( 1ay önce patlak verdi,işte önceliğin hep ben oluyorum biraz kariyerin için çalışmalısın kendini geliştrmelisin(ünivrsite son sınftayz ikimzde) gibi doğru şeyler söylüyordu çünkü gerçekten o yokken hiçbişe yapmıorum hep onunla olayım istiyorum.Fakat bu...
  3. kızlar yardımınıza ihtiyacım var

kızlar yardımınıza ihtiyacım var

kızlar adetim 11 gün gecikti bugün kan testi yaptırdım 0,100 cıktı bu sonuç kesindir dimi erken deildir yani yardımcı olurmusunuz :zarhos::bangin:
  4. Kızlar Dualarınızı İhtiyacım Var

Kızlar Dualarınızı İhtiyacım Var

Merhaba melekler.... Hafta sonu Cumartesi - Pazar günleri sınavım var.... Sizlerden bana dua etminizi istemeye geldim... Duanın her kapıyı açtığı gibi bana bu sınavın sonunda getireceği başarı kapısını da açması için dualarını bekliyorum.... sizleri çok seviyorum kocaman öpüldünüz mutalaka sınavdan sonra sizlere hiç değilse nasıl geçtiğine dair bilgi vericem... Şimdiden dualarınızı...
  5. kızlar acil fikrinize ihtiyacım var

kızlar acil fikrinize ihtiyacım var

ben yaklaşık bir aydır haftada bir gün falan kaşıntı yaşıyodum son bir haftada bu sıklaştı gece gündüz mahvetti beni tahriş oldu falan.çalıştığımdan dolayı doktora gidemedim.eczaneden trosyd krem aldım ve sürmeye başladım ayrıca da anestol diye kaşıntıyı azaltan bi krem aldım kullanıyorum.ama benim şu günler yumurtlama günlerim.acaba spermlere zarar veriyomudur bu kremler.birde mantar...

Sayfayı Paylaş