gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Hadi paylaşalımmmmm :D:D

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar dertler paylaştıkça azalır mutluluklar ise paylaştıkça çoğalır. derdimizi ve mutluluğumuzu paylaşmaya ne dersiniz ? mesela; herkes en son neden üzüldüğünü ve en son neden mutlu olduğunu yazarsa hem mutluluğunu hemde üzüntüsünü aynı anda paylaşmış olacak.

önce ben başlayayım.

en son eşimle sigara yüzünden tartıştım. buda beni çok üzdü onun sigara içmesini istemiyorumm. kendini bile bile zehirlemesine karşıyım. bırakması için ona elimden gelen desteği vereceğim. sigarayı bırakma kararı aldı ve inşallah da bırakır. çünkü sigaraya verilen paraya çok acıyorum.

en son neden mutlu oldum diye bişi yok aslında ben şükürler olsun hep mutluyum mutlu olmak için önce karşımdakini mutlu edip sonra kendim mutlu oluyorum.
    eşimmm dün bana çok güzel bir süpriz yapmıştı buda beni çok mutlu etti acaipp derece de mutlu oldummm. hayatımda bana yapılan en güzel siprizdi sanki eşime teşekkür ederiyorumm

eeee sıra sizde hadi paylaşalımmmmmmm :D:D ( saçma bi konumu oldu acaba)

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel bi konu olmuş asiii ablam ben en son nişanlım görevde şimdi fazla görüşemiyoruz onun için üzüldüm.En sonda hatta ömrüm boyuncada biricik meleğim kardeşim gülmeyi çok seviyo onun gülmesi beni çokkk mutlu ediyo sağlıklı huzurlu bi ailem olduğunu düşündükçe mutlu oluyorum çok sevdiğim ve beni çokk seven koca yürekli kocaa elli :)Nişanlıma olan sevgimi düşündükçe mutlu oluyorum..

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

ayyy canımm benimm allah mutluluğunuzu daimm etsinn bir ömür birlikte huzurlu yuvanızda mutlulukla yaşayınn inaşallah.

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    asim gayet güzel olmuş konun ve sigaraya bende karşıyım eşim içmiyor ama babam felaket şekilde içiyor bide böbreğini kardeşine verdi tek böbrek kaldı doktor yasakladı ama içiyor hala bende onun için üzülüyorum Allahtan eşim içmiyor sende arkasında ol tartışmadan ama.Çünkü daha zoruna gidebilir hassas bir konu bu sigara ve bırakmaya kalkışınca insan asabi olabiliyo sende onun nazıyla oynaman lazım onu destekle

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    evet haklısın lavinyammmmm tartışmadan yaklaşmam gerekiyor bu konu hakkında benim birass sabırla yaklaşmam gerek
    sonuçta oda istiyor bakalımm inşallah başarılı oluruz oda bende. benim babamda yıllarca içti şimdi bıraktı 1 sene oldu bırakalı.
    allah babanada yardımcı olsun canımmm.

6. GÜLKSKN

GÜLKSKN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    beni en son üzen olay sevdiğim halde ayrılmak zorunda kalmam sunu cok ii anladımki sadece sevgi yetmio arada saygı hoşgörü olmazsa sevginin bi anlamı kalmıo mutlu oldugumda abimin yanına gidecek olmam bn turku delisiym mardinde turku gecesine götürcekmiş beni abim ya hep mutlu eder bni :)

7. GÜLKSKN

GÜLKSKN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    asim bu arada konun güzel olmuş seni başka konularda ve bol repli günlerde görmek dileğiyle :D emeğine sağlık asiimmm bide inş eşin en kısa zamanda bırakır sigarayı :S

8. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    konun güzel olmus datlum hemen paylaşam dedim..esimle 2 gündür aramız bozuktu daha doğrusu ben tavır yapıyodum dün baktım elinde gül ve cok güzel bi notla geldi belki basit gibi gelebilir ama esim çiçek alma tarftarı değildir beni cok sasırttı artı gül cok güseldi bayıldım :)

9. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayyyyy canımmmm benimmm bitanemm teşekkür ederimm hiçç küçükk bişey olur mu ne güzell bence bundan daha güzel ne var sen hep mutlu ol canımm benimmmmmmm.

10. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    canımm benimm gülümmm zaten sevginin olabilmesi için önce saygı olması gerekiyor. allahım inşallah karşına seni gerçekten seven insanı çıkarır ve hayatın boyunca hep mutlu olursunnnnnn. ne güzell gıı benide götür mardineee

11. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

aminn asim aminn bende babama çok üzülüyorum yaa kimse alışmasın şu lanet şeye süründürerek öldürür adamı valla

12. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

en son MutLuda hep mutLuyum . .

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Ocak 2011
  13. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

14. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    evet bencede çok iyi bi konu olmuş canım aklına sağlık...
    beni en son üzen şey sevgiline 3. kişiler yüzünden tartiışmamız oldu. neyse düşünmek istemiyorum düşündükçe sinirleniyorum. en son mutlu olduğum şey ise yine sevgilimle alakalı :D bana tofita almış çok mutlu oldum:D:D:D

15. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D ayyyy canımmm teşekkür ederimmm. inşallah düzelmiştir aranızzz. :D:D afiyet olsun canımmmm ama bende istiyommmm tofita :D:D ( ayyy ne kıskancım şu aralar :D:D hahaha )

Hadi paylaşalımmmmm :D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın :D Hadi bakaLım Kıvrak zekaLarı göreLim!!

Altın :D Hadi bakaLım Kıvrak zekaLarı göreLim!!

Bir işçi sizin için yedi gün boyunca çalışacak, Siz de hergün ücret olarak bir külçe altının yedide birini vereceksiniz. Külçeyi sadece 2 yerinden kırarak bunu nasıl yapabilirsiniz |işçi her gün iş bitince hakkı olan altını alacak| Cvplar BekLeniyorr!! Kolay gelsin!!! Cvp vermeden önce cvbını tekrar oku derim
  2. Canım sıkkın, Moralim bozuk, Pohpohlanmaya ihtiyacım var  hadi beni sevindirin :D :D

Canım sıkkın, Moralim bozuk, Pohpohlanmaya ihtiyacım var hadi beni sevindirin :D :D

canım sıkkın moralim bozuk moralim bozuk avatarları canım sıkkın avatarları aaaaaaa hadi buyrun bari biraz eğlence olsun =((( Öğrenci sözlüğü OKUL :Öğrencinin alınına yazılan kötü kader . TAŞINIR MALLAR : Kalem , kitap , defter . TAŞINMAZ MALLAR : Kapı , pencere , tahta ve sıralar . DİSİPLİN : İdam masası ÖĞRETMEN : Okulun demişbaşı . ÖĞRENCİ : Okulun vazgeçilmez incisi . ZİL :...
  3. Hadi bir filmi anlatalım (münzevim ısrarla davet ediyorum seni :D )

Hadi bir filmi anlatalım (münzevim ısrarla davet ediyorum seni :D )

pasaklı tanrıça filmi izle Ben filmden birkaç cümle söyleyeceğim alttaki o filmi izlediyse oda 2-3 cümleyle devam ettirecek yada söylemek isterse istediği kadar cüm le yazabilir ama filmin hepsini anlatmayacak.. onun altındaki böylece 1 film bitmiş olacak film bitince filmin son cümlesini yazan kişi bitti diyecek ve alttaki film adı söylecek hadi başlayaım :D :D (MUTUCUMMMMMM SANA...
  4. Hadi aşure yapalım :D

Hadi aşure yapalım :D

Evet meleklerim şimdi melekler mekanın aşuresin hep beraber yapalım dedim.Şimdi herkez aşurenin içine bişey koysun ve koyduğu şeyin faydalarını da yazsın hem bilgilenelim hemde nefis bi aşuremiz olsun.Ben üstünü süslemek için nar koyuyorum . Narın faydaları:Narın faydaları saymakla bitmiyor. İster tek tek tanelerini yiyerek tüketin, ister suyunu sıkarak için nar, pek çok derdin devası....

Sayfayı Paylaş