gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

hadise pot kırdı

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; } Son günlerde 'Deli Oğlan' şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken Hadise, Ajda Pekkan'a iltifat edeyim derken baltayı taşa vurdu...
    Türkiye'de hangi sanatçıları beğendiği sorusu yöneltilen Hadise, öncelikle 'Sezen Aksu' dedi. Hadise daha sonra Ajda Pekkan'dan bahsederken Süperstar'ı övmek istedi ama yaş konusunda baltayı taşa vurdu: "Ajda Pekkan çok süper. Kadın kaç yaşında hala Madonna gibi. Dansları ve kıyafetleriyle insanları şaşırtıyor."

hadise pot kırdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mania a Potu

Mania a Potu

Ender görülen ve oldukça az miktarlarda alkol kullanımının şiddetli saldırgan bir davranışla birlikte yoğun psikotik eksitasyona yol açtığı bir durumdur. Bilinç bulutlanması, hafif delüzyonlar ve hallüsinasyonlar mevcuttur. Bir saatten az ya da birkaç gün sürebilir. Birdenbire geçer ve hasta uykuya dalar. Genellikle şiddetli kişilik bozukluklarından mustarip hastalarda görülür. Bkz. Alkolizm
  2. Obama'nın İlk Potu

Obama'nın İlk Potu

Obama'nın kırdığı pot, başkanlığa seçilmesinden sonraki ilk gafı olarak kayıtlara geçti. Obama daha koltuğa oturmadan ilk gafını yaptı. Bu aynı zamanda kayıtlara geçen ilk pot kırma. Eski başkanlarla konuştuğunu söyleyen Obama, bu sırada Nancy Reagan'ın eşinin başarısı için astrologlarla seans düzenlemesini dalgaya aldı. Genç başkan daha sonra durumu anlayarak Nancy'i aradı ve özür...
  3. Beyaz Uğur Dündarın Proğramında Yine Pot Kırdı

Beyaz Uğur Dündarın Proğramında Yine Pot Kırdı

BEYAZ YİNE POT KIRDI! CNNTURK'TEKİ PROGRAMINDA UĞUR DÜNDAR'I KONUK EDEN BEYAZIT ÖZTÜRK, DÜNDAR'A İLTİFAT ETMEK İSTEDİ ANCAK HİÇ BEKLEMEDİĞİ SÖZLER KARŞISINDA KALAKALDI! Meral Okay ile birlikte CNNTURK'te 'Nası Yani?' programını sunan Beyazıt Öztürk, Star TV'nin Anchorman'i Uğur Dündar'a iltifat etmek istedi ve 'Bu kadar şeye rağmen insan bi yorulur, bi çöker, bir şey olur.. Hala bu...
  4. hadis

hadis

ARKADAŞLAR HER GÜN KARDEŞİM BANA GÜNDE BİRTANE (HADİS-İ ŞERİF)GÖNDERİYO.BENDE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM. *Şüphesiz ki ALLAH sizin suretlerinize ve mallarınıza bakmaz Ancak kalplerinize ve amellerinize bakar. *Cennet cepecevre nefsin hoşuna gitmeyen şeylerle sarılmış, Cehennem de(bedevi ve arzu iştahları kabartan)şehavatle sarılmıştır. *Müminin hali dış görünüşü...
  5. Nasıl Pot Kırdım Ben :))

Nasıl Pot Kırdım Ben :))

slm kızlarrrrr:eller: ayy bidiğiniz gibi dün akşam kayınvalidemler geldi :D:D eşim işte olduğu için akşam ben ilgilendim onlarla :D:D bizim tokat yöresinde sasuk,sarsuk kelimesi kullanılır aslında sasuk demek tatsız tuzsuz demek :D:D eşimin dedesine sasuk derlermiş dolayısı ile annesinede sasuğun kızı derlermiş hahaha biz evde kendi aramızda eşimle hep şakalaşırdırk o bana sasuğun kızı ben...

Sayfayı Paylaş