gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Altun - Teklif Ediyorum

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hakan altun gel evet de hakan altun benimle evlenirmisin teklif ediyorum benimle evlenirmisin indir teklif ediyorum Teklif ediyorum, benimle evlenir misin? Çok düşündüm son kararım, kendimden eminim
    x2

An kaldı mutluluğa, tez davranalım
    Yaza olsa düğünümüz, kışa kalmayalım

Gel evet de mutlu olalım, bir yuvada buluşalım
    Seni benim için beni senin için yaratmış güzel Allahım
    x 2

Hakan Altun - Teklif Ediyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun

Hakan Altun

1972 yılında İstanbul da doğan ve aslen Siirtli olan Hafız Zeki Altun’un torunu Hakan Altun ilk okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet konservatuarına girdi. Dedesinin Türk Musikisine olan ilgisi onuda bu yöne hızla çekiyordu. Orta lise ve yüksek öğrenimini de aynı okulda tamamladı . İTÜ Sosyal bilimler dalında Master yaptı. 1994 de Edirne Türk Devlet Müziği...
  2. Hakan Altun - Çıkmazlardayım

Hakan Altun - Çıkmazlardayım

Yoruldum takatim kalmadi artik Hazan oldu ömür Yazik cok yazik Baharlarim gecti kis gibi soluk Su sahte dünyanin düzeni bozuk Vefasiz sevgiler heran yanimda Hayatin dertleri hep bas ucumda Böylemi sürecek artik bilmeliyim Su kötü sansimi yenecekmiyim Yanlizligin öfkesiyle mutsuzlugun besiginde Yüregimin dertleriyle cikmazlardayim Yedi cihan isleriyle su riyakar sevgilerle Karanligin...
  3. Hakan Altun Mızrap Eşlik Ediyor şarkı sözü

Hakan Altun Mızrap Eşlik Ediyor şarkı sözü

Hakan Altun Mızrap Eşlik Ediyor şarkı sözü lazım bana lütfen arkadaşalr Hakan Altun Mızrap Eşlik Ediyor şarkı sözlerini yazın.
  4. Hakan Altun Sevseydin Sözleri

Hakan Altun Sevseydin Sözleri

Hakan Altun Sevseydin Sözlerini istiyorum sizden lütfen paylaşın.
  5. Hakan Altun Mızrap Eşlik Ediyor Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Mızrap Eşlik Ediyor Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Mızrap Eşlik Ediyor şarkı sözü Hakan Altun Mızrap Eşlik Ediyor şarkı sözleri Hakan Altun Mızrap Eşlik Ediyor şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Eritti yüreğimi inleyen şu kemanı Fena vurdu bağrıma nağmenin ağlayışı Her sözünde bir sevda anlatıyor...

Sayfayı Paylaş