gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Demirtaş - Son Dileğim

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Cok Sevdim Ben Hic Düsünmeden Yalvardim Inan Gecelerce Icimden Hadi Git Durma Gözümün Yasina Bakma
    Nasil Olsa Hersey Unutulur Ya Zamanla

Al Elimdeki Herseyi Al Vereyim
    Seni Gönlüme Öylece Sarip Seveyim
    Ne Olur Bu Gece Yanina Geleyim
    Gideceksen Egerki Bu Son Dilegim

Hakan Demirtaş - Son Dileğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dilek Kurabiyesi

Dilek Kurabiyesi

Malzemeler 1 Adet Yumurta 1 Su Bardağı Pudra Şekeri 1 Paket Yumuşatılmış Margarin 1 Paket Kabartma tozu Alabildiğince Un 4 Tatlı Kaşığı Kakao Yapilis Tarifi 1 adet yumurtayı,1 su bardağı pudra şekerini,1 paket yumuşatılmış margarini,1 paket kabartma tozunu ve bu malzemenin alacağı kadar unu ekleyin.Kulak memesi yumuşaklığında bir hamur elde edene dek yoğurun. Hamuru iki eşit parçaya...
  2. Dilek

Dilek

Rüyasında içinden gelerek bir dilekte bulunan kişinin istediği olacak demektir. Hele de kutsal yerlerde bir dilekte bulunuyorsa çok daha iyidir. Mutluluk habercisidir.
  3. Hakan

Hakan

Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan. *Osmanlı padişahlarına verilen unvan.
  4. Demirtaş İmralı komutanının emrinde

Demirtaş İmralı komutanının emrinde

[QUOTE]ASKERLİKTEN kurtulmak için ‘sahte çürük’ raporu aldığı ortaya çıkınca silah altına alınan Demokratik Toplum Partisi (DTP) eski Genel Başkanı Nurettin Demirtaş, acemi eğitiminden sonra kalan 14 aylık askerliğini, daha önce İmralı'dan sorumlu olan Tokat Jandarma Komutanı Kurmay Albay Mustafa Önsel'in emrinde yapacak. Karabük'ün Safranbolu İlçesi'nde bulunan 125'inci Jandarma Er...
  5. Oses Türkiye Burcu Demirtaş İle İlgili Bilgiler

Oses Türkiye Burcu Demirtaş İle İlgili Bilgiler

Bu konu; Oses Türkiye Burcu Demirtaş ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu sayfamızda Oses Türkiye yarışmasında Hadise'nin takımını seçen Burcu Demirtaş ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz. Yarışma elemlerinde bu gece Ebru Gündeş'in Demir Attım Yalnızlığa adlı şarkısını söyledi. Geçen sezonda da yarışmaya katılan ancak seçilmeyen ve bu sezonda da şansını deneyen Burcu...

Sayfayı Paylaş