gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Aşkımız Göze mi Geldi

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aşkımız göze mi geldi Küllenip dize mi geldi Kötü kader bizi mi buldu Ah
    Öyle bir bağlandım ki
    Çaresiz katlandım ki
    Olmuyor dayanamam iki gözüm
    Seversen elimi kolumu veririm
    Dönersen evimin yolunu bilirim
    Öpersen aşkının uğruna eririm
    Dön gel iki gözüm
    Aşkımız dile mi düştü
    Zamansız nazara geldi
    Kem gözler bizi mi gördü Ah
    Öyle bir bağlandım ki
    Çaresiz katlandım ki
    Olmuyor dayanamam iki gözüm
    Seversen elimi kolumu veririm
    Dönersen evimin yolunu bilirim
    Öpersen aşkının uğruna eririm
    Dön gel iki gözüm

Hakan Peker - Aşkımız Göze mi Geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Vakti Geldi Ayrılığın

Hakan Peker - Vakti Geldi Ayrılığın

Vakti geldi ayrılığın Gözlerinden anladım İçim yandı ama sustum Sebebini sormadım Hayat bana hep insafsız Bu kaçıncı saymadım Aşkı tattım hep ucundan Geri aldı doymadım Hangi aşkın sonu mutlu Mesut bitmiş duymadım Göze aldım ayrılığı Aşkla bittim durmadım Oooo
  2. Hakan Peker - Seven Gider Mi

Hakan Peker - Seven Gider Mi

Zaman zaman akıl bu işte geliyor gidiyor Durum vahim gönül ne der bu işe kapılıp gidiyor Sonumu soramadım kimselere Soramadım danışamadım Çözemedin beni hissedemedin Yanıma yanaşamadın Ah gider mi seven gider mi Birgün döner mi unutamadım Ah be dertli gönül bu dertli Neden kaderle yarışamadın Canım çeker seni kimi zaman aman Tutamam uçuyor Başım dönüyor ah yine başa dönüyor Boşuna direniyor...
  3. Hakan Peker - Öyle Gel

Hakan Peker - Öyle Gel

Sevdiğimi kimse bilmesin seni Geceyi üstüne örtte öyle gel Arkandan kapıyı sıkıca kapat Düğmeni yavaşca çözde öyle gel O güzel yüzünü saklama sakın Işığı şöyle bir yakta öyle gel Bakarsın titrerim görünce seni Yanıma yavaşca süzül öyle gel Gel gel gel gel yanıma Yavaşca süzül öyle gel Bir sır ol kimse görmesin seni Rüzgara yağmura karış öyle gel Sessizce fısılda duyarım seni Şarkıya...
  4. Hakan Peker - Gel Otur Şöyle

Hakan Peker - Gel Otur Şöyle

Olmaz ayrı gayrı olmaz Aşk bu tek taraflı yaşanmaz Güller boyun büker açmaz Mevsimlerden yaz Cıvıl cıvlı yürüdüğüm sokaklar Her köşede sevişen aşıklar Baktıkça beni içim yanar Anla artık yar Bir gülüşün uğruna ölünür ah yarim Sensiz yaşamaya kalmadı mecalim Gel otur şöyle yanı başıma Galnızım sensiz günlerde İki lafın belini kıralım senle Aşk hala yanarken gönülde
  5. Hakan Peker - Ağlama Değmez Hayat Bu Göz Yaşlarına

Hakan Peker - Ağlama Değmez Hayat Bu Göz Yaşlarına

Rüya gibi her hatıra her yaşantı bana Ne bulduysa kaybetti gönül aşktan yana Ömür çiçek kadar narin Bir gün kadar kısa Ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına Ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına Her damla yaş oyuk oyuk İz bırakır kalbimde Hayat şarap gibidir kederde var neşede Ömür çiçek kadar narin Bir gün kadar kısa Ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına Ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına

Sayfayı Paylaş