gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Gece Gözlüm

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yine haklı çıktın gördüm Sana döneceğimi biliyordun Farkına vardım ama çok geç
    Seni de kendimi de bitirdim

Gece gözlüm nurum sensin
    Beni son kez affet gitsin
    Gözlerime bir kere iyi bak
    Görmüyormusun bu kalpte teksin

pişman olmayacaksın söözz
    Kara kara düşüne düşüne eridim sevgilim
    Güzel yüzün hiç aklımdan çıkmadı benim
    Dersimi aldım geceleri sensiz kaldım
    Teninin kokusu gitmedi bende
    Bana ait bir kalp var sende

Hakan Peker - Gece Gözlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Taşıyan - Ahu Gözlüm

Hakan Taşıyan - Ahu Gözlüm

hakan taşıyan efkarlıyam hakan taşıyan gamlıyam efkarlıyam gamlıyam ahu gözlüm yine senden ayrıyam Ahu gözlüm yine senden ayrıyam Başım taştan taşa vurup ağlıyam Dertli başa gelen hasret çekilir vay vay Yine her gün efkarlıyam gamlıyam vay vay Yine bugün efkarlıyam gamlıyam vay vay Felek koymaz gidip yari arıyam Gelen geçen yolculardan soruyam Ne belalı başım varmış gurbette vay vay Yine...
  2. Hakan Peker - Farkında Mısın

Hakan Peker - Farkında Mısın

Farkında mısın bana yaptıklarının Çek git artık Bile bile, göre göre can dayanmaz Yeter artık Sanma yalnızım, sana yangınım Aldanma yalanlarıma Alt üst olmuşum, çok yorulmuşum Desem de sen inanma Arada bir arasana, kimseler duymaz Öyle uzak durmasana, hiç bana uymaz Sanma yalnızım, sana yangınım Aldanma yalanlarıma Alt üst olmuşum, çok yorulmuşum Desem de sen inanma Arada bir arasana, kimseler...
  3. Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Neden vazgeçtik ah biz istemeden Unutmak kolay değil delice severken Git hadi git ardına bakmadan Gözlerim doldu vedalaşmadan Akşamlar olmadan Güllerim dolmadan Dönecekmisin bilmem Güllerim solmadan Gel bebeğim Seni ben bekliyorum Özlüyorum
  4. Hakan Peker - Ah Hayat

Hakan Peker - Ah Hayat

Veda ettim artık Siyah ufuklara Yolum düştü senle Beyaz umutlara Neler oldu bana Neler oldu bilmem Sevmekten korkarken Kendimden geçtim ben Neler oldu bana Neler oldu bilmem Derinden bir yerden Yangınlar aldım ben Ah hayat ne hayat Sanki aşk kabahat Sevdim içim rahat Senle başka hayat
  5. Hakan Altun - Kara Gözlüm

Hakan Altun - Kara Gözlüm

Ben sana gönlümü ömrümü verdim Ben duyguları senin yoluna serdim Duygularımı sana mahkum etmişim Sen sen beni beni anlamıyorsun Kara gözlüm kaçma benden ne olursun Gün gelir herkes gider birgün el olur Kar düşer saçlarıma gelde naz etme Dostluğum baki kalır sunduğum sende Sensiz bu dünya benim hiç umurumda değil Ahvalim perişanım sensiz hiç hoş değil Duygularım senin gönlünde değil...

Sayfayı Paylaş