gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Gel Otur Şöyle

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Olmaz ayrı gayrı olmaz Aşk bu tek taraflı yaşanmaz Güller boyun büker açmaz
    Mevsimlerden yaz

Cıvıl cıvlı yürüdüğüm sokaklar
    Her köşede sevişen aşıklar
    Baktıkça beni içim yanar
    Anla artık yar

Bir gülüşün uğruna ölünür ah yarim
    Sensiz yaşamaya kalmadı mecalim

Gel otur şöyle yanı başıma
    Galnızım sensiz günlerde
    İki lafın belini kıralım senle
    Aşk hala yanarken gönülde

Hakan Peker - Gel Otur Şöyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Canım Yandı

Hakan Peker - Canım Yandı

Sana soran olmadı aşkı sevgiyi Kendine gel güzelim Sırasımı şimdi geçmişe dönmenin Canımı sıkma benim Ne kaldı geriye bu sevgiden Biraz acı biraz keder Düş yakamdan çektiğim Bana yeter Canım yandı bir kere aşktan Dersimi aldım bu sevdadan Kapımda yatsan bana köle olsan Benden sana yar olmaz Değerimi bilmedimn aşkı sevmedin Sende güvenemedin Yanıma uzanmayı soyunup yatmayı Hiçmi özlemedin
  2. Hakan Peker - Bebeğimsin

Hakan Peker - Bebeğimsin

Ah bu karar ne kadar acıdır Ben sana nasıl uzak olurum Yar bu kadar karamı o gözün Bir sözün ile bir ömür hüzün Yaşanacak çok şey var diyen dilin Neden susar? Bir çözümü yok mu bunun Bir küçük umut ölüme kadar... Bebeğimsin kıyamam Hasretimsin kopamam Içimdeki aşkımsın Ben sensiz yaşayamam Bebeğimsin kıyamam Hasretimsin kopamam Içimdeki aşkımsın Birtanemsin...
  3. Hakan Peker - Barmen Minik

Hakan Peker - Barmen Minik

Miniksin ufacıksın sen tatlı bir kaçıksın Ufak tefek yalanlarınla gönlü açıksın Elleri boş dursa ağzı boş durmaz Maşallah hali vakti pek yerinde Kafayı bunlarla boş yere yormaz Bir sürü güzel gacı var elinde Barda durur barmen minik şişe elinde Biz çalarız o durmaz hep oynar yerinde Bardakları aldı dizdi sıraya Kafayı taktı paçoz bir kıza Lewis Fahrenights Swatch saat derken...
  4. Hakan Peker - Ateşini Yolla

Hakan Peker - Ateşini Yolla

Gide gele çok zaman yoruldum Yola geldim bende senin oldum Ona buna yok yere inandım Nasıl olsa benimsin sandım Ateşini yolla bana Kor alevler içindeyim Bilmesen de Daha daha sokul bana Benim sana geldiğim gibi bana gelmesen de Gel benim ol, sözlerim ol Gecelerim kalsın, gündüzlerim ol Düşlerim ol, gülüşlerim ol Gurbetlerden geriye dönüşlerim ol Ateşini yolla bana Kor alevler...
  5. Hakan Peker - Affetmedim Kendimi

Hakan Peker - Affetmedim Kendimi

Bir günah işledim kaybettim seni Bilirim geriye dönmezsin Bir günah işledim çok üzdüm seni Bilirim bir daha sevmezsin Her gece seni özlediğimi söylesemde Faydası yok bilirim Her gece seni unutmak için sevişsemde Sen başkaydın sevgilim Ben hatalarım için sana yaptıklarım için Hiç affetmedim kendimi inan bana Hala sızın içimde ağları düşündükçe Hiç affetmedim kendimi

Sayfayı Paylaş