gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Öyle Gel

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sevdiğimi kimse bilmesin seni Geceyi üstüne örtte öyle gel Arkandan kapıyı sıkıca kapat
    Düğmeni yavaşca çözde öyle gel

O güzel yüzünü saklama sakın
    Işığı şöyle bir yakta öyle gel
    Bakarsın titrerim görünce seni
    Yanıma yavaşca süzül öyle gel

Gel gel gel gel yanıma
    Yavaşca süzül öyle gel

Bir sır ol kimse görmesin seni
    Rüzgara yağmura karış öyle gel
    Sessizce fısılda duyarım seni
    Şarkıya şiire name olda gel

O güzel yüzünü saklama sakın
    Işığı şöyle bir yakta öyle gel
    Bakarsın titrerim görünce seni

Gel gel gel gel
    Gel gel gel gel
    Şarkıya şiire name olda gel

Hakan Peker - Öyle Gel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Vakti Geldi Ayrılığın

Hakan Peker - Vakti Geldi Ayrılığın

Vakti geldi ayrılığın Gözlerinden anladım İçim yandı ama sustum Sebebini sormadım Hayat bana hep insafsız Bu kaçıncı saymadım Aşkı tattım hep ucundan Geri aldı doymadım Hangi aşkın sonu mutlu Mesut bitmiş duymadım Göze aldım ayrılığı Aşkla bittim durmadım Oooo
  2. Hakan Peker - Gel Otur Şöyle

Hakan Peker - Gel Otur Şöyle

Olmaz ayrı gayrı olmaz Aşk bu tek taraflı yaşanmaz Güller boyun büker açmaz Mevsimlerden yaz Cıvıl cıvlı yürüdüğüm sokaklar Her köşede sevişen aşıklar Baktıkça beni içim yanar Anla artık yar Bir gülüşün uğruna ölünür ah yarim Sensiz yaşamaya kalmadı mecalim Gel otur şöyle yanı başıma Galnızım sensiz günlerde İki lafın belini kıralım senle Aşk hala yanarken gönülde
  3. Hakan Peker - Aşkımız Göze mi Geldi

Hakan Peker - Aşkımız Göze mi Geldi

Aşkımız göze mi geldi Küllenip dize mi geldi Kötü kader bizi mi buldu Ah Öyle bir bağlandım ki Çaresiz katlandım ki Olmuyor dayanamam iki gözüm Seversen elimi kolumu veririm Dönersen evimin yolunu bilirim Öpersen aşkının uğruna eririm Dön gel iki gözüm Aşkımız dile mi düştü Zamansız nazara geldi Kem gözler bizi mi gördü Ah Öyle bir bağlandım ki Çaresiz katlandım ki Olmuyor dayanamam iki gözüm...
  4. Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Neden vazgeçtik ah biz istemeden Unutmak kolay değil delice severken Git hadi git ardına bakmadan Gözlerim doldu vedalaşmadan Akşamlar olmadan Güllerim dolmadan Dönecekmisin bilmem Güllerim solmadan Gel bebeğim Seni ben bekliyorum Özlüyorum
  5. Hakan Peker - Ah Hayat

Hakan Peker - Ah Hayat

Veda ettim artık Siyah ufuklara Yolum düştü senle Beyaz umutlara Neler oldu bana Neler oldu bilmem Sevmekten korkarken Kendimden geçtim ben Neler oldu bana Neler oldu bilmem Derinden bir yerden Yangınlar aldım ben Ah hayat ne hayat Sanki aşk kabahat Sevdim içim rahat Senle başka hayat

Sayfayı Paylaş