gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Halk Bankası da İstanbul'da yer arıyor

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Halk Bankası, genel müdürlüğünü taşıyacağı İstanbul’da yer temini için TOKİ ile ön görüşmeler yapıldığını duyurdu. Halk Bankasından Borsaya yapılan açıklamada, İstanbul Anadolu yakasının finans merkezi haline getirilmesi kapsamında, Halk Bankası ile TOKİ arasında yer temini konusunda şifahi ön görüşmeler yapıldığını bildirdi.

Milliyet

Halk Bankası da İstanbul'da yer arıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halk Bankası yeni personel alacak

Halk Bankası yeni personel alacak

Türkiye Halk Bankası A.Ş Yönetim Kurulu, 1,500 yeni personel alınmasına karar verdi. Türkiye Halk Bankası'ndan İMKB'ye yapılan açıklamada, Banka Yönetim Kurulu toplantısında, yaygın sınav yapabilme imkanına sahip üniversitelerden birine yazılı sınav yaptırılması veya KPSS sonuçları kullanılması yöntemlerinden faydalanılarak sıralamaya giren adaylardan, yapılacak mülakat sonucunda, banka...
  2. İstanbul'da Kenesiz Yerlerde Var

İstanbul'da Kenesiz Yerlerde Var

İşte Kenesiz Piknik Alanları... AVRUPA YAKASI Ayvat Mesire Yeri, Azizpaşa Mesire Yeri, Bahçeköy Fidanlığı, Belgrad Ormanları-Bentler, Belgrad Ormanları-F.Rıfkı Atay, Belgrad Ormanları-Neşet Suyu, Binbaşı Mesire Yeri, Çatalca-M. Çakmak Mesire Yeri, Çilingoz Mesire Yeri, Fatih Çeşmesi Mesire Yeri, Fatih Çocuk Ormanı Parkorman, Fatih Ormanı Mesire Yeri, Gazi Mahallesi Mesire...
  3. İzlanda'nın son bağımsız bankası da gitti

İzlanda'nın son bağımsız bankası da gitti

İzlanda'da hükümet, geçen yılki finansal çöküşten sonra ayakta kalan son bağımsız bankaya da el koydu. İzlanda Finansal Denetleme İdaresi (IFSA), likidite problemi bulunan Straumar Burduras bankasına el koyulduğunu ve bankanın ticari faaliyetlerinin durdurulduğunu açıkladı. Açıklamada, bankadaki bütün mevduatın tamamen garanti altında olduğu belirtildi. Bankadan yapılan açıklamada ise,...
  4. İstanbul'daki halk eğitim merkezleri

İstanbul'daki halk eğitim merkezleri

Arkadaşlar İstanbul'daki halk eğitim merkezleri hakkında bilgi istiyorum gitmeyi düşünüyorumda :)
  5. İstanbul'da Paintball Oynanan Yerler

İstanbul'da Paintball Oynanan Yerler

istanbulda paintball nerede, istanbulda paintball oynanan yerlerin adresi, istanbulda paintball nerede oynanır Birçok kişinin boş vakitlerin de ve hafta sonlarında eğlenceli zamanlar geçirmek için merak sardığı oyunlardan biri olan paintball, gün geçtikçe daha çok ilgi görüyor. İstanbul için de paintball oynayabileceğiniz yerlerin adres ve telefon numaraları hakkın da bilgi sahibi olmak...

Sayfayı Paylaş