gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Haluk Levent - Dert Olur-Akor

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dert olur akor haluk levent dert olur akor düşündürdü yine beni gözlerin tab düşündürdü yine beni gözlerin tab E ; ;Am Düsündürdü yine beni gözlerin
    E ; Am
    Her bakisin içime ates olur

Am &nbs p;E &nb sp;F )
    Beni benden alir senin gözlerin )
    E ; ; ) 2
    Biri biter ötekisi dert olur )

E ; ; Am
    Geçmiste kaldi artik mutlu günler
    E ; ; Am
    Deli gönlüm hala sana vurgundur

( Am &nb sp; E &n bsp; F & nbsp; )
    ( Yeter artik yeter gönül&nb sp;feryad et )
    A ( &nbs p; &nbs p; E &nb sp; ) 2
    ( Bir bakarsin düslerin gerç ek olur )

E ; ; Am
    Biliyorum bu is böyle yürümez
    E ; ;Am
    Düsünüp susmak içine dert olur

Haluk Levent - Dert Olur-Akor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent

Haluk Levent

26 Kasım 1968 yılında Adana'da doğdu. İlk ve ortaokulu Sabancı İlk Öğretim Okulu'nda okudu. Ortaokul sıralarındaki taklit yeteneği onu tiyatro çalışmalarına yöneltti. Liseyi Adana Atatürk Lisesi'nde okudu. Haluk Levent'in tiyatro faaliyetleri lise yıllarında da devam etti. Liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği'ni kazandı, bir yıl okudu fakat devam etmedi. Sonra Ankara...
  2. HaLuk Levent - Akdeniz AkşamLarı (akor)

HaLuk Levent - Akdeniz AkşamLarı (akor)

akdeniz akşamları notaları akdeniz akşamları akor nota aksamlari nota akşamlarının notaları Dm C Bb A Akdeniz aksamlari bir baska oluyor Dm C Bb A Hele bir de aylardan temmuz ise bambaska Dm C Bb A Sahilde insanlar kolkola simsicak Dm C Bb A Cosmamak elde mi böyle bir aksamda Dm C Bb A ) Iste ben böyle bir aksamda asik oldum ) 2 Dm Asik oldum TEKRAR
  3. Haluk Levent - Sevenler Ağlarmış (akor)

Haluk Levent - Sevenler Ağlarmış (akor)

sevenler ağlarmış akor bir yarim olsun isterdim akor bir yarim olsun isterdim notaları haluk levent sevenler ağlarmış flüt notaları Em G Bir yarim olsun isterdim, gözleri yesil Em G Bir yarim olsun isterdim, gül yüzü gülen Em G Onu çok sevmek isterdim, delice sevmek Em G Pesinden kosup kosup, sonunda almak Em D G Ben sevmek, sevmek isterdim D Em Nerden bilirdim, sevenler aglarmis Em G Bir...
  4. Haluk Levent - Sancı [2008]

Haluk Levent - Sancı [2008]

haluk levent sancı 2009 haluk levent 2008 son albüm sancı 2009 albümü Türk rock müzigin sevilen isimlerinden haluk levent 13.albümünün çalışmalarını tamamladı.Yaklaşık 1.5 senedir bu albüm üzerinde çalıştığını belirten levent ''Sancı''isimli albümünün yaza damgasını vuracagını sözlerine ekledi.14 parçadan oluşan albümde 2 tane Kazım Koyuncu şarkısına yer verdi. Albüm haziran ayının ilk...
  5. Haluk Levent Trilogy 2010

Haluk Levent Trilogy 2010

Türkçe rock müziğinin sevilen seslerinden biri olan Haluk Levent hayranlarına müjde! Sanatçının yepyeni albümü müzik piyasasına giriş yaparak hayranlarıyla buluştu.Sizlere albümle ilgili genel bilgileri aktarıyorum ALBÜMDEKİ PARÇALAR: CD-1 İstanbul Konseri 1 Yollarda Bulurum Seni 2 Hani Benim Olacaktın 3Ela Gözlüm 4 Gülendam 5Anlasana 6 Hakim Amca 7 Öpmek İsterdim 8 Kağızman 9 Deli...

Sayfayı Paylaş