gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Haluk Levent - Öyle Bir Yerdeyim ki

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Öyle bir yerdeyim ki Bir yanım mavi yosun dalgalanır sularda
    Dostum dostum güzel dostum
    Bu ne beter çizgidir bu
    Bu ne çıldırtan denge
    Yaprak döker bir yanımız
    Bir yanımız bahar bahçe

Haluk Levent - Öyle Bir Yerdeyim ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent - Yeter Ki

Haluk Levent - Yeter Ki

Ellerim gözlerim kelepçelerde Sevda çöllerinde Geçiyor aylarım yıllarım gecelerim Sevda zindanlarinda Yeter ki sen sev beni Yeter ki inan bana Varlığın dilimde bir yudum su Sevda çöllerinde Hayalin serabın yeterdi bana Sevda zindanlarında
  2. Haluk Levent - Tut Ki Çıldırdım

Haluk Levent - Tut Ki Çıldırdım

Usulca ruhuna binipte gittin terk eden olmayı sen bilerek seçtin yalnızlık koynuma düştü her gece masaldı uyuttun ya da ben kandım sakindi sularım sessiz ağlardım fırtınayı bu boranı sen içime attın tutki çıldırdım tutki ölüyorum giderken bile senden sana dönüyorum inanmak uzakta ıssız bir şehir üstümüzden uçardı hep yemin kuşları haliçte mahsun bir geminin hüznü anlardı belki bizi...
  3. Haluk Levent - İçimde Ölen Biri

Haluk Levent - İçimde Ölen Biri

Bana birşeyler anlat Canım çok sıkılıyor Bana birşeyler anlat anlat İçim içimden geçiyor Yanımdasın susuyorsun Susuyor konuşmuyorsun Bakıyor görmüyorsun Dokunsan donacağım İçimde intihar korkusu var Bir gülsen ağlayacağım bir gülsen Kendimi bulacağım Depremler oluyor beynimde Dışarda siren sesi var Her yanımda susmuş insanlar susmuş İçimde ölen biri var... Hadi birşeyler söyle Çocuk...
  4. Haluk Levent - Gülün Bittiği Yer

Haluk Levent - Gülün Bittiği Yer

Sana gelemem gülüm gelemem Sıyrılamam artık izlerinden Doğrulamam gülüm yürüyemem Paletler geçiyor dizlerimden Sana gelemem gülüm gelemem gelemem Düşlerin olurum düşmanın olurum gelemem Gülün bittiği yerde içerdeyim İşkenceler perde perde ne hallerdeyim Sana gelemem gülüm gelemem Sarpa sardım kendi izlerimden Kement atsam yine çekilemem Çivilendim gülüm gözlerimden Sana gelemem gülüm gelemem...
  5. Haluk Levent - Bir Gece Vakti

Haluk Levent - Bir Gece Vakti

Sancı dolu gecelerde bulmuştum seni Sımsıcak ellerin eritti beni Annemin öyküleri gibi masum ve sessiz Kaybettim seni bir gece vakti Masallarda romanlarda aradım bulamadım Kaybettim seni bir gece vakti Bilemezdim şarkıların yakınlığını Koklamazdım bir çiceği bir çocuk gibi Yaşamazdım kaldırımları yorulana dek Kaybettim seni bir gece vakti Göremezdim karıncayı bir şahin gibi Kaybettim seni...

Sayfayı Paylaş