gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Hamak keyfine buyrun melekler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Hamak keyfi Yeni hamak modeli

Hamakta uyku keyfi başka birşeye benzemez sanırım. Ne zaamn pikniğe gitsem hamağımıda yanımda götürürüm. 30 dakika bile hamak keyfi yapsam tüm yorgunluğumun gittiğini hissederim. Bu hamak modelinide çok beğendim çünkü nereye asacağım derdi yok. Geniş balkonlar için ideal bence. Evinizin rahatlığında hamak keyfi için bu model ideal bence.

Hamak keyfine buyrun melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamak

hamak

Gelip, geçici iş olarak yorumlanır.Rüyanizda bahçenize veya kirda bir agaca bir hamak kurarak orada uzandiginizi veya bir gemi hamaginda isti-rahat ettiginizi görmek, çok yakin zamanda bir deniz yolculuguna çikacaginiza isarettir.
  2. Buyrun meleklerım..melek gifleri

Buyrun meleklerım..melek gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yaz geldi, Buyrun barbekü keyfine

Yaz geldi, Buyrun barbekü keyfine

Barbekü modelleri Mangal çeşitleri Pikniğe gitmeyeli o kadar uzun zaman oldu ki. Oysa küçükken yazın her haftasonu giderdik. Mangal yakılır, çay demlenir, patlıcan közlenirdi.Mis gibi patlıcan salata yapardık. Bizde ip atlar,top oynardık. Eşime söyleyeyim de bir pazar günü beni pikniğe götürsün. Yanımıza ip, top ve patlıcan almayı da unutmayalım:) Şimdiler de ise piknikte mangal keyfinin...
  4. Hamaktan yatağınız olsun ister misniz meleklerim?

Hamaktan yatağınız olsun ister misniz meleklerim?

Hamak modelleri Hamaktan yatak modeli Hamakta sallanmak uyumak güzeldir ama tabiki kısa bir süre için. Yatağımın fileden yapıldığını düğşünemiyorum. Heleki altım boşluksa zaten uyuyamam. Bu hamak yatak modelinde ben uyuyamam meleklerim. Bu yatağın tabanı yok çünkü. Ya file yırtılırsa? Bu hamak yatak modelinde yatabilecek var mı acaba aramzıda:)

Sayfayı Paylaş