gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Hamaktan yatağınız olsun ister misniz meleklerim?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Hamak modelleri Hamaktan yatak modeli
    Hamakta sallanmak uyumak güzeldir ama tabiki kısa bir süre için. Yatağımın fileden yapıldığını düğşünemiyorum. Heleki altım boşluksa zaten uyuyamam. Bu hamak yatak modelinde ben uyuyamam meleklerim. Bu yatağın tabanı yok çünkü. Ya file yırtılırsa? Bu hamak yatak modelinde yatabilecek var mı acaba aramzıda:)

Hamaktan yatağınız olsun ister misniz meleklerim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamak

hamak

Gelip, geçici iş olarak yorumlanır.Rüyanizda bahçenize veya kirda bir agaca bir hamak kurarak orada uzandiginizi veya bir gemi hamaginda isti-rahat ettiginizi görmek, çok yakin zamanda bir deniz yolculuguna çikacaginiza isarettir.
  2. Hamak ve Yatakta Şıklık

Hamak ve Yatakta Şıklık

Bu hamaklara ve yataklara bayılacaksınız :) Çok şık duruyorlar. Ben yatsam bu yataklara üzerinden kalkmak istemem :) Çok zevkli birşey olsa gerek :) Bakalım siz beğenecek misiniz meleklerim? Bu çok şık durmuş :) Bu büyüleyici duruyor :) Bu tam üzerinde uyumalık. Çok rahat duruyor :D
  3. Hamak keyfine buyrun melekler

Hamak keyfine buyrun melekler

Hamak keyfi Yeni hamak modeli Hamakta uyku keyfi başka birşeye benzemez sanırım. Ne zaamn pikniğe gitsem hamağımıda yanımda götürürüm. 30 dakika bile hamak keyfi yapsam tüm yorgunluğumun gittiğini hissederim. Bu hamak modelinide çok beğendim çünkü nereye asacağım derdi yok. Geniş balkonlar için ideal bence. Evinizin rahatlığında hamak keyfi için bu model ideal bence.
  4. Çok şık hamak yatak modeli

Çok şık hamak yatak modeli

Hamak yatak modelleri Yatak tasarımları Yazlık bir evim olursa bu yatağı yatak odamda kullanabilirim. Havada asılı kalarak bu hamak yatak modelinde uyumak ayrı bir keyif olsa gerek. Gerçi ben yazlık ev değil yazlık karavan istiyorum ama olsun:)
  5. Turkuaz yatak odası çok ferah olmuş meleklerim

Turkuaz yatak odası çok ferah olmuş meleklerim

Turkuaz beyaz dekorasyon örneği Turkuaz beyaz yatak odası dekorasyonu Turkuaz beyaz yatak odası dekorasyon örneği çok ferah olmuş meleklerim. Benim favorim turkuaz- pembe uyumundan yana olsada turkuaza beyazda çok yakışmış.

Sayfayı Paylaş