gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Hamile ayakkabilari...

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

hamile ayakkabıları hamilelik ayakkabıları hamile ayakkabısı
    Hemen hemen her hamilelik geciren bayan bilir bu derdi, ayaklar siser, su toplar. Rahat edebileceginiz ayakkabilar burda meleklerim buyrun :)

2. bistmein

bistmein Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler çok iyi oldu bu bilgiler

3. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Hamile ayakkabilari... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hic ayakkabi giymeyen adam...

Hic ayakkabi giymeyen adam...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dar Ayakkabi

Dar Ayakkabi

O bayram bana ayakkabi almaya karar verdiler. Hazir ayakkabi satan magaza yoktu sehirde. Tek ayakkabi yapan dükkanda ayakkabici çiplak ayagimi bir kartonun üzerine koydu, iyice basmami söyledikten sonra agzindaki kursun kalemi eline alip ayagimin çevresini çizdi. O ayagimin çizildigi karton benim ayakkabi numaramdi. Günlerce yeni ayakkabilarimin hayalini kurdum. Babamin anlattigina göre...
  3. steve madden ayakkabi

steve madden ayakkabi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Siyah topuklu ayakkabilar...

Siyah topuklu ayakkabilar...

siyah topuklu ayakkabı siyah topuklu ayakkabılar platform ayakkabılar Siyah vazgecemedigim bir renktir meleklerim:) ve bu ayakkabilardada cok hos duruyorlar degilmi :tik:
  5. Ayakkabi Modelleri

Ayakkabi Modelleri

Sayfayı Paylaş