gebe
  1. temmuz

temmuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

hamile meleklere

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında temmuz tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar elimde çok az kulllanılmış hamile elbiseleri ve hamile kot eteği var 5 tl gibi uygun fiyata vereceğim ilgilenen olursa

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ben ilgilenebilirim :) ama nasıl olcek ki :D

3. temmuz

temmuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    selam elbiselerin resimlerini melek ekonomi bölümünde alıyorum satıyorum bölümü var oraya ekledim begenirseniz ptt hesap numarama 5tl artı 3 tl kargo ücretini yatırıyorsunuz gönderim yapıyorum

4. temmuz

temmuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ayrıca makber özeldenmesaj atarsan daha iyi olur bende sana ulaşabilirim

hamile meleklere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Melekler Buraya Kimler Hamile Görelim

Hamile Melekler Buraya Kimler Hamile Görelim

hamile kalma,hamile kalmak, Hamile anne adayları burada toplansın bakalım aramızda bu sene ne kadar hamile var ve gebeliğinizin şuan kaçıncı ayın dasınız doğuma ne kadar var burada konuşalım hemde tüm hamiş melekleri bu konuda görelim tanıma fırsatı bulalım aramızda yeni hamile kalmış meleklerde vardır belki tecrübelerinizi onlara da anlatın hadi tüm melekler sizleri bekliyorum NEREDE SİNİZ?...
  2. Hamile Meleklerimize Hamile Kıyafetlerinden Örnekler

Hamile Meleklerimize Hamile Kıyafetlerinden Örnekler

hamile kıyafetleri hamile giysileri Sevgili melekler, gebe bayanlar bazen ne giyeceklerini şaşırır, nasıl bir kıyafet alacaklarını bilemezler. Biz de derlediğimiz bazı hamile kıyafetleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Değişen vücut ölçülerinize göre bir kıyafet mutlaka bulabilirsiniz diyoruz ve modellerimize geçiyoruz :)
  3. Ne zaman hamile kalırım melekler ?

Ne zaman hamile kalırım melekler ?

Mrb benim ilk bebeğim düştü yaklaşık 3 aydır korunmuyoruz acaba ikinci kez ne kadar sürede gebe kalabilirim lütfen beni bilgilendirin
  4. acil yardim meleklerim hamile miyim

acil yardim meleklerim hamile miyim

Adetimin bitimine uc gun varken korunmasiz iliskiye girdik ve 24 saat dolmadan ertesi gun hapi kullandim. Takip eden ay adetim zamannda oldu simdi bu olay uzerinden ikinci adetimi olmama 1 hafta var ve bemm on gundur asiri bir bas donmem var ve cok sık idrara cikiyorum. Ustelik uc tane de gebelik testi yaptim negatif cikti. Kokulara karsi hassaslik vat ama hic bulantim yok goguslerde...
  5. Bende hamile kalmak istiyorum melekler

Bende hamile kalmak istiyorum melekler

Arkadsslar oncelikle mrb bundan 5ay once hamile oldugumu farkketm fakat sevncm cok surmeden bitti hamileligim cok yeniydi ama dusuk yaptm hamile kalmak cok istyorum ama olmuyo bi turlu . Bi akil vereblrmsnz

Sayfayı Paylaş