gebe
  1. elif*

elif* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamile miyim ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında elif* tarafından paylaşıldı.

merhaba ben 22 mart adet oldum ama bu ay adet olmadım.16 sında adetim gelmesi gerekiyor 19 gün geçti 7-8 gün arayla 2 sefer gebelik kan testi yaptırdım, 2 sefer evde idrar testi yaptım sonuç negatif çıktı,adetimde düzensizlik hiç olmadı şimdiye kadar ama hamilelik belirtileri var bende,yaklaşık 3 hafta önce 2 gün akıntı şeklinde çok az kahve lekelenme olduŞimdi kasık sancısı, şeffaf akıntı iç çamaşırım ıslanıyor sürekli, baş dönmesi,ilk 10 gün iştahsızlık ve şimdi sanki içimde canavar var iştahım açıldı,göğüslerimde dolgunluk, acaba hamile olabilirmiyim geç döllenme olabilir mi? Benimle aynı durumu yaşayan varmı acaba benimle paylaşırmısınız .

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
  3. elif*

elif* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    29 nisanda kan testti yapıldı

4. sibelkk

sibelkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bana da yardımcı olun lütfen. beta hcg 60.29 çıktı ne kadarlık hamileyim acaba??

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

slm kizlar adetime bi gun daha var ve buugun test yaptim iki tane farkli marka ikiside siliikten biraz daha belirgin gogusleri agriyo ve yorgunum karnimin alt kismindada ari var adet olucam gibi sizce hamilemiyimmm insss bebegim gelmistir

sibelkk bunu beğendi.
hamile miyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile miyim?

Hamile miyim?

Merhaba. 3 gün önce hiç ağrım olmadan bi kanama yaşadım, regl olabilirim diye düşündüm ancak yalnizca 4 5 saat sürdü. Yerleşme kanamasından çok korktum. Psikolojik olarak bu beni çok etkiledi ve dün akşam gebelik testi uyguladım, testi ilk 10 dk gözümün önünden hic ayirmadim, yalnızca kontrol penceresinde çizgi oluştu. Sevindim testi kutusuna kaldırıp çantama koydum. 5 dakikanin yeterli...
  2. hamile miyim ??

hamile miyim ??

Ocak ayında düşük yaptım ve kürtaj oldüm. Ve 28 Şubat ta regl oldum ve o günden buyana hala bekliyorum.iki kere idrar testi yaptım negatif ama bulantı var acaba ..hamilemiyim.
  3. Hamile miyim

Hamile miyim

Merhaba herkese, nişanlımla ilişkiye girdik iki gün sonra çok fazla kasık ve bel ağrısı başladı korunmamıştık. bu kadar erken belirtiler başlayabilir mi lütfen bilen biri bana yardımcı olsun. psikolojik mi diye düşünüyorum iki gün sonra böyle bir belirti olamaz değil mi?
  4. Hamile miyim?

Hamile miyim?

Sevgilim ile sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, hi anda aramiza boşaldi, altimdaki penye pantolona birşey gelmemişti iç camasirimda da birşey yoktu, aksam eve gelince atlette leke olduğunu gördüm, lavabo ya gittim çiktim kahverengi leke gelmiş, sizce hamile miyim?
  5. Hamile miyim

Hamile miyim

Kızlar yardımcı olun lütfen adetim 2 hafta geciktim bugün çubuk test yaptım idrar testi 2 çizgi de belirgin ama 2cisi hafif silik ardından kan testi yaptırdım 1.20 çıktı sizce gebelik var mı çok yeni olduğu için bu kadar düşük çıktı değerleri Epilepsi hastasıyım ve ilaç kullanamıyorum bu durumda.. Lütfen yardımcı olun..

Sayfayı Paylaş