gebe
  1. kararsız esmer

kararsız esmer Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

hamile olduğumu öğrenmemle hastane serüvenim başladı

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında kararsız esmer tarafından paylaşıldı.

yaklaşık 2 ay önce büyük bir sevinçle hamileyim demiştim çok şükür binlerce şükür olsun bebeğim hala benle ama hasta hasta dolaşma serüvenimde başladı bebeğim döllenirken bir yumurta daha döllenmiş ama bu döllenen yumurta hatalı döllenmiş ve zamanla rahim içinde büyümüş hamile olduğumu öğrendikten 3 gün sonra şiddetli kasık ağrısıyla hastaneye kaldırıldım hastane yolunda sanırım döllenen o hatalı yumurta rahim içine patlamış ve rahim içi bebeğim ve kanla doluydu hemen ameliyat dediler istemedim diğerininde hatalı döllenme olabileceğini ve gerekirse gebeliği sonlandıracaklarını sölediler ben iki gözüm iki çeşme ağladım sabah saat 8 den öğlen 3 e kadar bi dolu testten muayeneden geçtim 10 gün kadar bekleyip bebeğin kalp atışlarını duymazsak gebeliği bitirelim dediler ki o zaman 5 haftalık falandı kalp atışları yoktu görmedik sonra bekledim o 10 günü ne bulduysam yiyerek bol su içerek ve yatarak geçirdim hani cılızsa biraz toparlansın die ve gittiğimizde gördük kalp atışlarını şuanda 9 haftalık oldu bebeğim allahım bana bağışlarsa inşallah ilk 3 ayım zor ve sıkıntılı geçicek o 3 ayı atlatmayaçalışıyorum inşallah kucağım da alırım

2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    allahin izniyle bebisini kucagina alirsin,en ufak rahatsizliginda doktora danis.allah kolaylik versin....

kararsız esmer bunu beğendi.
  3. kararsız esmer

kararsız esmer Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim canım inşallah sıkıntısız sağlıklı hamilelikler diliyorum herkese

hamile olduğumu öğrenmemle hastane serüvenim başladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile olduğunuzu gösteren belirtiler

Hamile olduğunuzu gösteren belirtiler

hamile olduğumu bilmiyordum Melekler hamişlikten şüpeleniyorsanız bu belirtilere dikkat ediniz.. regliniz gecikti, hamile olup olmadığınızı merak ediyorsunuz. Henüz test yapmadınız ancak bazı belirtiler hissediyorsunuz ve bunların hamilelik belirtileri olup olmadığını merak ediyorsunuz... Acaba hamile misiniz? Aşağıdaki belirtilerden bir ya da birkaçını yaşıyorsanız ve adetiniz geciktiyse...
  2. Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

hamilemiyim nasıl anlarım hamilemiyim acaba hamile kaldığımı nasıl anlarım Günü, zamanı geldiğinde her kadın annelik duygusunu tatmak ister melekler :) Karı koca olarak bir bebek sahibi olmaya karar verdikten sonra umutlu bir bekleyiş başlar. Peki hamile kalınıp kalınmadığı nasıl anlaşılır ? Genç anne adayları için anlatalım.. :tik: Kadının hamile olduğunu düşündürecek bazı bulgular...
  3. Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek ne anlama GELİYOR ACABA rüyamı yorumlayacağınız için şimdiden tşkler.
  4. Hamile olduğu nereden anlaşılır ?

Hamile olduğu nereden anlaşılır ?

Kızlar birisinin hamile olduğu nereden anlaşılır, bu belirtiler nelerdir, hamile olduğu kaç günde belli olur ve hamile olduğu halde adet görülür mü bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz şetekkür ediyorum.
  5. Hamile olduğumu nasıl anlayabilirim?

Hamile olduğumu nasıl anlayabilirim?

erken hamilelik belirtisi,hamilelik belirtileri,hamilelik nasıl anlaşılır,hamile olduğumuzu nasıl anlarız,hamilelik belirtileri hakkında bilgiler Unutmayın, erken gebelik belirtilerinin şiddetinin, süresinin ve sıklığının kadından kadına hatta hamilelikten hamileliğe değişebilir. Bu belirtiler regl öncesi belirtilere de çok benzerlik gösterirler. Hamilelik düşünmeyen bir kadın bu...

Sayfayı Paylaş