gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamile yastığı nedir, fiyatları var mı nereden alabilirim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam melişlerim 2 aylık hamileyim. Hamile yastığı tam olarak nedir kullanan var mı ? ne işe yarar ? Satın alabileceğim bir link varmı fiyatları hususunda bilgi verebilirmisiniz. Varsa resmini ve nasıl kullanılacağını bana anlatabilirseniz sevinirim. Hayırlı ramazanlar dilerim. Allah isteyen herkese bebiş nasip eder inşallah.

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Misafirimiz,
    Sorunuzun cevabi asagidaki linkimizde mevcuttur,

Iyi gunler dileriz...

http://www.meleklermekani.com/faydali-bilgiler/196523-hamile-yastigi-nedir.html#post723058

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4. Selmasahi

Selmasahi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Hamile yastığı nedir, fiyatları var mı nereden alabilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emzirme yastığı diktirimi yada satın alınma linki var mı ?

Emzirme yastığı diktirimi yada satın alınma linki var mı ?

Yeni doğan bebişimi bir türlü doğru pozisyonda emziremiyorum melekler. Acaba emzirme yastığı var biliyormusunuz bilmiyorum da, nerede diktirebilirim yada nereden satın alabilirim bilgisi olan var mı
  2. hamileyken adet gören var mı ?

hamileyken adet gören var mı ?

slm herkeze.aranızda yeniiyim.5 aydır korunmuyorum ama hala hamile değilim.geçen ay adet gördüm ama sanki hamile gibi belirtilerim var.acaba hamile olabilir miyim ?
  3. klomenle hamile kalan var mı?

klomenle hamile kalan var mı?

kalan varsa yardımcı olsun
  4. hamile olma durumu var mıdır?

hamile olma durumu var mıdır?

merhaba arkadaşlar. adetim 10 gün gecikti ve ben iki gün aralıklarla 3 tane idrar testi yaptım. bugunde yaptım hepsınde negatıf cıktı. tek çizgi. dun hastanede de idrar yapıldı negatif çıktı hamile belirtileri yok, mide bulantısı kusma gıbı sadece karın ağrısı, kasık ağrısı var. hamile olma gibi bir durum varmıdır? 10 gun adet gecikmesinde idrarda belli olmazmı? teşekkürler.
  5. Hamile Yastığı Nedir? Ne İşe Yarar?

Hamile Yastığı Nedir? Ne İşe Yarar?

hamile yastığı, hamile yastığı hakkında, hamile yastığı ne işe yarar Sevgili melekler, hamilelerin rahat yatması için tasarlanmış olan hamile yastığı, yatarken hamileye boyun, bel, bacak ve sırttan destek sağlar. Gebeyi çift taraftan sararak gece daha rahat uyunmasına yardımcı olur. Aynı zamanda bebek için de rahat bir ortam sunar. - Hamile Yastığının en büyük faydası sizlere...

Sayfayı Paylaş