gebe
  1. cnscrn

cnscrn Forum Okuru

hamileik olsılığı

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında cnscrn tarafından paylaşıldı.

Adetim normalde 3-4 gün sürüyor bu ay adetim 20. günde başladı 4. gün bittiği düşüncesiyle ilişkiye girdim ilişki sırasında pembemsi bi kanama oldu aynı gün içerisinde siyaha yakın kanama oldu. Hamilelik olasılığı nedir?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Mense bağlı bir kanama ..Gebeliğe gelince korunmasız her ilişki istenmeyen gebelik açısından risktir. İlişki sonrası kanama nedenleri için aşağıdaki linki ziyaret edin.. Birliktelik sonrası lekelenmem oluyor nedeni nedir?

Son düzenleme: 19 Eylül 2016
hamileik olsılığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamileikte son aya kadar çalışma

hamileikte son aya kadar çalışma

Doğum izni 32.hafta Doğum ödeneği Merhaba kızlar; doğum sonrasında bebeklerimizle daha çok zaman geçirmek için bir çok anne adayı 37 haftaya kadar çalışarak doğum izin günlerini doğumdan sonraya saklıyorlar Ben şahsen 32 haftamda izine çıktım çünkü artık zorlanıyordum çalışmakta pekı calısmakta olan yada çalışan arkadaslar siz neler yapıyorsunuz çok zor oluyormu bu süreç
  2. Vajinismusum hamile kalma olsılığım nedir?

Vajinismusum hamile kalma olsılığım nedir?

vajinismuslular gebe kalırmı,vajinusmusluyum hamile kalırmıyım,vajinismuslularda gebe kalma olasılığı,vajinusmus ve gebelik hakkında bilgiler Vajinismus hastalarında gebelik oluşabilir mi? Vajinismus problemi yaşayan hastaların çoğunluğu hiçbir şekilde ilişkiye girememesine rağmen, bir kısmı zor ve acılı olarak ilişkiye girebilmektedirler. Hiçbir ilişki olmasa da veya penisin ancak uç...
  3. Testim Negatif Ama Acaba Hamile miyim...:(

Testim Negatif Ama Acaba Hamile miyim...:(

İlişkiden 11 ve 17 gün sonraki kan testlerim negatif ama hala adet olamadım sizce neden?25 Haziran'dı adetim eczaneden test alıp yapsam doğru sonuç verir mi?
  4. Adaçayı yağıyla hamile kalınırmı ?

Adaçayı yağıyla hamile kalınırmı ?

Günüzümün vebası kısırlık. Kadına ve erekeğe bağlı durumlar dan kaynaklanan kısırlık adeta çığ gibi büyüyor. Nedeni olduğu gibi nedensiz kısırlıkta olabiliyor. Kısırlığın bazı problemleri tedavi edilebilirken bazı durumlar da tıp yetersız kalabiliyor. Bu yüzdendir ki alternatif tıbba yönelme oluyor. Çocuk sahibi olamayanlar internet ortamın da bir takım araştırmalar yaparak , kısa...
  5. hamileikte diş için anestezi sakıncalımıdır

hamileikte diş için anestezi sakıncalımıdır

4 aylık hamileyim dişim çürümüs dolgu yapılması lazım anestezi yapılırsa bebeğe zararı olurmu acaba ?

Sayfayı Paylaş