Hamileliğin 8. ayında anne karnındaki bebek ne durumdadır? | Melekler Mekanı FORUM - 26 Ağustos 2016

Hamileliğin 8. ayında anne karnındaki bebek ne durumdadır?

Konu, 'Gebelik' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    913
    Ödül Puanları:
    113
    7 aylık bebeğin anne karnındaki görüntüsü 8 aylık gebelik video 7 bebegin anne karnındaki görünümü hamileliğin 8 ayında bebek ne durumdadır karnında bebek görünümü Hamileliğin 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ayında anne karnındaki bebek ne durumdadır? Görüntüsü nasıldır diye merak edenler

Nelere dikkat etmek gerekir diye soranlar videoyu izleyin :)

[UZMANTV]CTP000Q0QTS[/UZMANTV]

Hamileliğin 8. ayında anne karnındaki bebek ne durumdadır? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gebeliğin 8. ayında anne karnındaki bebeğin görüntüleri

anne karnındaki bebek görüntüleri 8 aylık gebelik anne karnında bebek görüntüleri karnında 8 aylık hamilelik Gebeliğin 8. ayında anne karnındaki bebeğin görüntülerinin yer aldığı uzman tarafından video şeklinde açıklama var arkadaşlarım beğeninize sunuyoruz. CTP000Q0QTS
  2. anne karnındaki bebekten mektup var(4.5.6.ay)

doğmamış bebekten mektup anne karnındaki bebeğin mektubu anne karnındaki bebekten mektup 45 aylık bebek rüyada karnında bebek oynaması Dördüncü Ay: Anneciğim bu ay benim ve sizin için çok önemli bir ay. Niçin biliyor musun? Çünkü Rabbimin izniyle iki melek gelip benim; ecelimi, rızkımı, said mi yoksa şaki mi olacağımı ve amelimin ne olacağını yazar. Bana “Rabbim emrinden” ruh üfler. O yüzden...
  3. Hamilelikte çürük diş anne karnındaki bebeği etkiliyor!

hamilelikte diş çürüğü hamilelikte çürük diş anne karnında bebeği besleyen gıdalar gebelikte çürük gebelikte çürükleri Hamilelikte diş sağlığı çok önemli çünkü eğer ağzınızda çürük dişleriniz varsa bundan anne karnındaki bebekte etkilenebiliyor bakalım uzman görüşleri konuyla ilgili ne gibi açıklamalarda bulunmuşlar? Uzmanlar, çürük dişlerin, ağız ve diş hastalıklarının anne karnındaki bebeğin...
  4. gebeliğin son ayında bebeğin anne karnındaki durumu nedir ?

8 aylık gebeyim ve bebeğimin bu son ayında karnımda ki durumunu merak ediyorum. Bu konuda ne gibi bilgiler verebilirsiniz bana ?
  5. Anne Karnındaki Bebeğin Yedinci Ayda Gelişimi Nasıldır?

gebelikte yedinci ay bebeğin gelişimi anne karnında bebek gelişimi ay ay bebek gelişimi Hamileliğin son üç ayından biri olan yedinci ayda anne karnında ki bebeğin gelişimi hakkında merak etitğiniz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.. Yedinci ayda bebeğin gelişimi ne durumdadır? Bu ayda anne karnındaki bebekte oluşan değişiklikler nelerdir gibi sorularınızın yanıtlarını bu makalemiz de...

Sayfayı Paylaş