gebe
  1. ege derin

ege derin Forum Okuru

hamilelik var mıdır lütfen yardım edin

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında ege derin tarafından paylaşıldı.

nişanlımla 30 tem.da korunmalı ilişkim oldu ve boşalma oldu,ama prezervatifte yırtılmadan korkuyorum ilk 1-2 dakikalık yakınlaşmmız da korunmasızdı.bu süreçten sonra 4 kere düzenli ve normal adet gördüm.15 eylülde de betahcg testimin sonucu <0.100 dü,defalarca idrar testi yaptım ve negatiflerdi.16 ekimde de geniş kapsamlı ultrasona girdim gebeliği soramadım utandım ama temiz usg yazıyordu.hamilelik olsa zaten söylelerdi değil mi.ancak sürekli karın ağrılarım oluyor ve belirgin şişlik var karnımda.heralde yaşadığım strestendir diye düşünüyorum.gebelik olma olasılığı kesin olarak yoktur değil mi?lütfen yardımcı olun.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba 4 kez düzenli mensinizi olmuşsunuz gebelik söz konusu değil..

hamilelik var mıdır lütfen yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen

Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen

Ben açmak istediğim konudaki resimlerin boyutlarını ayarlayamıyorum,ya çok büyük oluyor yada küçük bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.
  2. banada yardım edin lütfen çok ihtiyacım var.

banada yardım edin lütfen çok ihtiyacım var.

öncelikle eski çıktığımı hala unutamıyorum unutmak hiç kolay değil aynı mahallede oturuyoruz.:( onunla çok ayrıldık barıştık çok seiyorum en sonunda geçen sene ayrıldık çok kötü sözler söyledi bana istemıyorum senı falan filan..ondan sora briyle tanıştım onlada çok kavga ediyoruz onun hataları yüzünden hep affettim benı seviyo diye 1 seneyi geçti sevgili olalı en sonunda bi kavgamızda ayrılma...
  3. kıskançlık mı ?? lütfen yardım edin!!!!

kıskançlık mı ?? lütfen yardım edin!!!!

melekler bn okyorm.bndn bi yaş kçük kardeşm var. babam onu seviyor ve bni sevmediğini düşünüyorm . moralim bozuk bu sizce kıskançlıkmıdr.... üzülüyorm ve sürekli ağlıyorm lütfen bi çare bulun????
  4. Tüp bebek riskleri var mı kızlar yardım edin lütfen

Tüp bebek riskleri var mı kızlar yardım edin lütfen

Tüp bebek yaptırmak istiyoruz ancak çekincelerimiz var, acaba tüp bebek riskleri var mı, varsa nedir, aydınlatırsanız çok sevinecem
  5. göz kaymasının çaresi var mı yardım lütfen

göz kaymasının çaresi var mı yardım lütfen

merhaba bebeğimin gözünde kayma var bazen daha belirgin oluyor bu konuda ne yapabiliriz acaba, düzelir mi yoksa kızım böyle mi kalacak

Sayfayı Paylaş