gebe
  1. Nurgnys

Nurgnys Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8

Hamilelikte iltihap

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Nurgnys tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar hamileliğimin ikinci ayından beri iltihap var bende ve surekli agrı yapıyo bir de iltihabın erken doguma neden oldugunu duydum iyice korkmaya başladım iltihap nasıl gider acaba bilgisi olan yardımcı olur mu ?

2. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    arkadaşım dr. qit tahlil yaptır..eqer ilaçlık bi durumun varsa bebeqi etkilemeyen antibiyotikler var onlardan verirler...bide bol su içmen lazım...

Nurgnys bunu beğendi.
  3. Nurgnys

Nurgnys Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Canım tahlil yaptırdım beşinci ayımda antibiyotikde verdi doktor ama kurtulamadım ve iltihapdan dolayı ağrım çok oluyo aktarlardan bitkisel iltihap için alıcam

narusevda bunu beğendi.
  4. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    yaaa aslında bana sorarsan etkisini bilmediqin otları içme derim.. çünkü bebeqe etkisini bilemeyiz... zararı olmasın Allah korusun...bide ilişkide korunuyosunuz demi...

Nurgnys bunu beğendi.
  5. Nurgnys

Nurgnys Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    gittiğimde doktorada sorucam bitkisel kullansam zararı olur mu diye zor bir hamilelik geçiriyorum ilk olduğu için mi nedense ya :(

narusevda bunu beğendi.
  6. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    benimde ilk qebeliqim... ama inan sırf iltihap enfeksiyon olmasın diye qünde en az 3,5 litre su içiyorum çok şükür hiç bi problem yaşamadım bu zamana kadar.... su içmek çok önemli...

7. Nurgnys

Nurgnys Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    inşallah yaşamazsında canım bende çok su içiyorum 2 litre bazen daha da fazla sen kaç aylık hamilesin

narusevda bunu beğendi.
  8. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    21.haftadayım canım...

9. Nurgnys

Nurgnys Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Rabbim sağlıklı doğmasını nasip etsin inşallah

narusevda bunu beğendi.
  10. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    amin cnm cümlemize inşallah..

Nurgnys bunu beğendi.
Hamilelikte iltihap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. prostat iltihabı

prostat iltihabı

prostatit bitkisel çözüm prostat iltihabı bitkisel çözüm prostat iltihabı tedavi iltihabına PROSTAT İLTİHABI (PROSTATİT) Prostat bezinde sperm kanalları bulunur. Bunlar çok uzun kanallardır. Başta E. coli adını verdiğimiz bakteri türü ve diğer bakteriler bu kanallara yerleşerek burada enfeksiyona neden olurlar. Vücut da bu duruma iltihap oluşturarak yanıt verir. Bir de idrar yolunda oluşan...
  2. Eklem İltİhabi

Eklem İltİhabi

çocuklarda eklem iltihabı bebeklerde eklem iltihabı Eklemlerinizin geçirdiği yara bere gibi incinmelerin tedavisine önem verirseniz ileride gelişebilecek artrit denilen eklem iltihabını önleyebilirsiniz. Söylendiğine göre ; eklemlerde doğrudan oluşan bir incinme, daha sonra osteoartrit denilen eklem iltihabına dönüşmekte ve bu da eklem iltihabı olaylarının en yaygın tipini oluşturmaktadır....
  3. Dil İltihapları iltihabı

Dil İltihapları iltihabı

Tıp dilinde Glossit denilen bu iltihaplanmanın nedeni, çürük dişler, dişeti iltihabı, sigara, çok sıcak veya çok soğuk şeyler yemeyi alışkanlık haline getirmiş olmaktır. İhmal etmemek gerekir. Çünkü dil kanseri veye dil ülseri belirtisi de olabilir. Mutlaka doktora başvurmak gerekir. Yapılacak ilk iş, sigarayı bırakmak, çürük dişleri tedavi ettirmek, ve kötü alışkanlıkları terk etmektir.
  4. İltihap Prostat İltihabı

İltihap Prostat İltihabı

Vücudun herhangi bir yerindeki iltihabın, kan dolaşımı aracılığı ile prostat bezine gelip yerleşmesi sonucu ortaya çıkar. Hastada titreme, halsizlik, ateş, sırt ve bacak ağrıları görülür. Hasta, İdrarını ve büyük abdestini yapmakta güçlük çeker. Tedavi sırasında en az 10 gün yatak istirahati şarttır.
  5. Hamilelik Döneminde Diş Eti İltihabı Hastalığı Hakkında Bilgiler

Hamilelik Döneminde Diş Eti İltihabı Hastalığı Hakkında Bilgiler

gebelikte diş eti iltihabı hamilelikte diş eti iltihabı Sevgili melekler, diş sağlığı ve bakımı her insan için önemlidir ancak gebelikte diş bakımı daha da önemlidir. Öyle ki halk arasında her gebelik bir diş götürür söözü oldukça yyagındır. Doktorun tavsiyesi doğrultusunda gerekli tedbirlerin alınması halinde sorun çıkarmayan diş hastalıklarından diş eti iltihabı bu makalemizin konusu....

Sayfayı Paylaş