gebe
  1. ahucan

ahucan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamilemiyim acaba

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında ahucan tarafından paylaşıldı.

yumurta çatlatma iğnesi yaptırdım iğneden 8 gün sonra beta hcg yaptırdım 22.3 çık tı 2 gün sonra tekrar test yaptım busefer 7.50 çık tı hamilemiyim acaba cevap bek liyorum lütfen

hamilemiyim acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim......

acaba hamilemiyim......

adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 1 hafta var hamilemiyim adetim 2 gün gecikti adetim 6 gecikti 4 melekler merhaba benim hastalığım hiç gecikmezdi ama geçen ay21 de oldumm buayda 22 sinde olmam lazımdı 4 gün gecikti idrar testi yaptım 2 gün gecikmişti o zman negatiff sizce ne yapayım daha beklesem mi kan tahlili için veya idrar tahlili birdaha yapsam mı off ya yardım edin bana ......
  2. Acaba hamilemiyim ???

Acaba hamilemiyim ???

beyaz akıntım var hamilemiyim adet olmadım acaba hamilemiyim Arkadaşlar ben ekim ayında düşük yapmıştım ve 11 kasımda adet olmuştum şimdi 11 aralıkta olmam lazımdı ama olmadım adet sancılar var kasık agrım falan ara sıra oluyor ama eşimle bikaç kere ilişkiye girdik acaba tekrar hamilemiyimdir yoksa geçen hafta bazı sebeblerden dolayı çok üzüldüm stres yaşadım acaba onun etkisinden dolayımı...
  3. hamilemiyim acaba ?

hamilemiyim acaba ?

merhaba arkadaşlar.. buraya yeni katıldım ve tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Benim 1 senedir bebeğim olmuyo her ay umutla bekliyorum doktora gidiyorum, bu ay adetim 2 gün gecikti bende acaba test yapsammı bilemedim, cesaret edemiyorum yapmaya, çünkü adet sancısı gibi hafif ağrılarım var onun için test için 2-3 gün daha bekleyeceğim.. hamilelikte ilk belirtiler nasıl olur nasıl anlarım...
  4. Acaba hamilemiyim?

Acaba hamilemiyim?

Bazı belirti ve bulgular size bu sorunun cevabının "evet" olma ihtimalinin yüksek olduğunu gösterir. Bunlar: · Beklenen adetin başlamaması · Görülen adetin niteliklerinin normalden farklı olması (miktarın, adet görme zamanının, beraberinde oluşan belirtilerin, öncesinde oluşan belirtilerin farklı olması) · Memelerde dolgunluk, hassasiyet, memeucunda...
  5. acaba hamilemiyim ?

acaba hamilemiyim ?

merhaba ben yaklaşık 5 ay önce sezaryanlı doğum yaptım adetim duzenliydi ama bu ay içinde kan eksikliğinden dolayı kan ilacı kullandım ve adetim 15 kadar gecikti adet agrilarim var adet olacakmış gibi hissediyorum ama olmuyorum sadece dün akintimla beraber bir damla kadar kan geldi ama hala adet olmadim hamile olabilirmiyim test yapmaya korkuyorum

Sayfayı Paylaş