gebe
  1. cücük

cücük Forum Okuru

Hamilemiyim, deyilmiyim... belirtiler onu gösteriyor... Doktur deyilsin diyor kulubü

Konu, 'Gebelik' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

hamilemiyim bilmiyorum, hamilemiyim Hamilemiyim, deyilmiyim...???? Ne kadar beliriti varsa bende.... ama dün doktora gittim....
    Negatif.... yani hic birsey yok...yani bebis daha ortalikda yok
    Düsünmeyim diyorum, belki piskolojik diye.... ama yinede beliritiler gitmiyor....

benimle ayni durumda olanlar, haydi kulubüme.... :D paylasin benimle....

Hamilemiyim, deyilmiyim... belirtiler onu gösteriyor... Doktur deyilsin diyor kulubü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğumun Başladığını Gösteren Belirtiler

Doğumun Başladığını Gösteren Belirtiler

doğumun geldiğini nasıl anlarız gebelikte mukus doğum öncesi akıntı doğum suyu nasıl gelir öncesi ağrılar DOĞUMUN BAŞLADIĞINI GÖSTEREN BELİRTİLER Hiç bir doğum ani olarak başlamaz. Dikkatli bir müşahade ile daha son 3 - 4 hafta içinde bazı belirtilerin mevcudiyeti göze çarpar. Bu belirtilerin bazıları, gebeyi muayene eden hekim tarafından, diğer bir kısmı da, bizzat gebe tarafından tesbit...
  2. Hamilemiyim belirti yok

Hamilemiyim belirti yok

Hamile iseniz ve belirtilerin hiç biri yok ise kızlar, buradan sizin durumunuzda olan arkadaşlarımız ve uzman ekibimiz durumunuzu tartışacak.
  3. Acaba Hamilemiyim ne diyorsunuz

Acaba Hamilemiyim ne diyorsunuz

Acaba Hamilemiyim selam Arkadaşlar bende bu aralar değişiklik var gögüslerimde şişme ve yanlarında ağrı var bide kasıklarım ağrıo ara ara adet günümden 15 gün geçtikden sonrabaşladı bu belirtiler acaba hamilelik belrtisimidr
  4. hamilemiyim belirtiler yaşıyorum

hamilemiyim belirtiler yaşıyorum

hamilemiyim merhaba; ben hamile olmak istirıum yumurlama dönemimde ilişkiye girdik adet tarihim ağustosun 8i ve dün iç çamaşarıma kahverengi leke ve sarı akıntı olduğunu gördüm gebelik belirtisi olabailir mi?
  5. Doğumun yaklaştığını belirten ipuçları

Doğumun yaklaştığını belirten ipuçları

Her doğum sancısının birbiriyle aynı şiddette ve sürede değildir.Doğumun yaklaştığıyla alakalı anne adaylarına ipucu verebilecek bazı belirtileri detaylarıyla konumuzda bulabilirsiniz. Braxton Hicks kasılmaları vücudu gerçek doğuma hazırlayan düzensiz kasılmalardır. Hareket ettiğinizde veya yürüdüğünüzde bu kasılmalar hafifler ve gerçek doğum kasılmaları kadar sancı vermez. Braxton Hick...

Sayfayı Paylaş