gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilemiyim nolur yardım edin

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hamilemiyim arkadaşlar kendimi çok yorgun ve halsiz hissediyorum öğlene doru ise uykum geliyor.Ayrıca kasıklarımda regli dönemine benzer ağrılar var ve sabaha karşı tuvalete çıkma durumum söz konusu bu durumu yumurtlama dönemine bağlıyorum. Reğli dönemim 22-25 temmuz gibi ama bilemiyorum.Bu arada hamile kalmayı da çok istiyorum acaba psikolojik de olabilir mi bunlar ..bana bu konuyla ilgili bilgi verirseniz sevinirimmm...

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Konuyu ilgili bölüme taşıyorum. Çünkü gebelik bölümü editörlerimiz, size bu konuda daha iyi yardımcı olacak bilgiler verebilirler. Umarım hamilesinizdir:)

hamilemiyim nolur yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlar nolur yardım edin çaresizim

Arkadaşlar nolur yardım edin çaresizim

sevgilim bana küfür etti rüyada sevgilini ailenle tanıştırmak sevgilim küfür ediyor rüyada sevdiğini ailenle tanıştırmak arkadaşlar yardımınıza tecrübelerinize ihtiyacım var benim bi erkek arkadaşım var.. onu ailemle tanıştırdım ve bende onun ailesiyle tanıştım... aramız çok iyi... beni çok ama çok seviyor bi dediğimi iki etmiyor..başka erkeklerin hayır diyeceklerine sadece beni üzmemek adına...
  2. banada yardım edin nolur acil

banada yardım edin nolur acil

ben foruma resim ekleyemiyorum.yazı boyutunu yazı türünü rengini falan değiştiremiyorum.çünkü hiç birinede basamıyorum mausu üzerine götürdüğüm zaman link ekle grafik ekle diyor ama basılmıyor.smillerede basamıyorum .yani düz yazı yazmaktan başka bişi yapamıyorum.neden basamıyorum onlara.üyeliğimle ilgili bi sorunmu oldu anlamadım.lütfen yardım resim eklemem lazım elemekleri topiğime ...acilen...
  3. Babamın Antropozu ( Nolur Yardım Edin)

Babamın Antropozu ( Nolur Yardım Edin)

Offf meleklerim benim derdim hiç bitmiyor. Dert mıktatısı gibiyim. Kendi dertlerim yetmiyor bi de nelerle uğraşıyorum yahu. Evet konu babam! Adama resmen bir haller oldu yav. 50 yaşında ve son 1senedir o kadar garipleşti ki. Hele son 2 aydır bu garipleşmeyi iyice abarttı. Facebok açtık ona bi tane. Açmaz olaydım. 800 küsür arkadaşı var ve çoğu da genç kızlar. Yaa şu manyak manyak heryere beni...
  4. Hamilemiyim nolur yardım edin

Hamilemiyim nolur yardım edin

Hamilemiyim Adetime 1 gün var korunmayı bırakmıştık bu ay mide bulantım oluyor test yapsam doğru çıkarmı acaba meraktan çatlıyorum
  5. Nolur yardım edin !!

Nolur yardım edin !!

arkadaşlar ben bi hata yaptım.erkek arkadaşımla buluştuğumuz bi gün cinsel organına dokunmamı istedi ve bende dokundum fakat elime hiç bi şekilde sıvı gelmedi. dokunduktan sonra elimi silmedim,20-25 dakika sonra tuvalete gittim silmediğim elimle peçete alıp vajinamı temizledim fakat çok korkuyorum farkında olmadan elime sperm gelipte elimden vajinama geçtiyse diye. bu olay olduktan 23gün...

Sayfayı Paylaş