gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hamilemiyim Test

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hamilemiyim test yaptırdım sonuç negatif yada pozitif diyenler. Test yaptıranlar yorumlarınızı buradan paylaşabilir ve sorularınızı buradan sorabilirsiniz.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

selam bende 10 gün önce test yaptim adetim gecikmeden 2.cizgi silikcikti 2 gün sonra tekrar yaptim gene bu defa 2.cizgi daha belirgindi mide bulantim yok sadece kasiklarimda agri var.sizce hamilemiyim

şeker fare, susqun ve bebekyüzlüm bunu beğendi.
  3. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar Değerli Misafirimiz.

Çok yüksek ihtimal ile hamilesiniz. İki testte de aynı sonucun çıkması, buna işaret etmektedir. Tam anlamıyla emin olmak için lütfen BETA HCG kan testi yaptırını. Hayırlı uğurlu olsun. Buradan da tam sonucu paylaşırsanız seviniriz.

Sevgiler.

4. gül deniz

gül deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,yaklaşık 1 aydır korunmuyoruz,son adet günüm 2 aralıktı,5 gün süren adet dönemim 2 gün sürdü sadece,ve şuan adet olmama yaklaşık 9 gün daha var,bendede belirgin belirtiler olduğundan dayanamayıp dün kan testi yaptırdım ama negatif çıktı,acaba çokmu erken davrandım,çünkü yumurtlama dönemim 11 gün önce falandı,adet günüme kadar bi değişiklik olabilirmi?

5. gül deniz

gül deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    biri bişeyler söylesin lüften...

6. kardelen000

kardelen000 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    mrb gül deniz,öncelikle inş. hamilesindir,önceki adetin çok kısa sürmüş üstüne görme filan olabilir diyecektim ama kanda çıkmamış.(önceki aya bağlı bir hamilelik gerçekleşseydi) bu dönem için ise evet adetine 9 gün kala kan testi olmuşsun ,eğer döllenmee erken olduysa kanda çıkmalıydı eğer geç olduysa tabiki çıkmaz,implantasyon(yerleşme) sonrası 3-5 gün içerisinde Bhcg kana geçiyormuş,yani normal bir ovulasyon döneminden 1hafta sonra(adete 3-5 gün kala).Benim adetime 2 gün var bende bazı belirtiler yaşıyorum ama günüm gelmeden bhcg yaptırmayacağım GEÇ DÖLLENMEDEN DOLAYI KANDA BİLE ÇIKMAYAN BİRÇOK GEBELİK DURUMU VAR.sende sabret bence canım.Allah'ım isteyen dileyen herkese sağlıklı bebekler nasip etsin.

7. Melek40

Melek40 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardim bekliyorum
    Mrb arkadaslar benim adetimden 10 gun gecti test yaptim iki kez herseferinde ikinci cizgi silik cikti daha kan testi yapmadim ama iki gundur cok az kahverengi akinti geldi acaba bu neye isarettir biri bana cvp yazabilirmi simdiden tesekkurler

8. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    adetinden on gün geçmiş ve kahverengi akıntı ve ikinci çizgi silik .....daha ne olsun bütün belirtiler var hadi hakkında hayırlısı olsun ben bugün hüsrana uğradım bu ay çok ümitliydim ama olmadı gelecek aya kaldı ümitlerim inşallah gönlünce olur herşey

9. Melek40

Melek40 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bugun dr. Gitcem bakalim ne diycek insALLAH hamileyimdir senin icinde dua etcem rabbim insALLAH sanada o guzel duyguyu yasatir olmayan herkese versin rabbim ama stress yapma ben bunu cok iy anladim hakkinda hayirlisi...

10. gül deniz

gül deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,ben hamileymişim,adetim 2 gün geçti önce idrar testi yaptım,ikinci çizgi silikti,ve hemen bi hastaneye koştum:) doktor gebesiniz dedi.Allahım isteyen herkese çifter çifter versin inşallah..

11. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy ne güzel cnm yaaaaa Allah seni sevindirmiş bizide sevindirir inş senin adına cok ama cok sevindim cnm

MUTİ ve gül deniz bunu beğendi.
  12. dağlarkızıreyhan

dağlarkızıreyhan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    gül deniz cim çok sevindim ALLAH olmayana versin benim 3 yaşında bir kızım var bilirim o sevinci ALLAH kucana versin hayırlı ömürlü olsun

13. taça

taça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar ben yeni katıldım aranıza bende bebiş isteyenlerdenim bişi sormak istiyorum sizlere idar testi yaparken ilk 2 çizgi çıktı sonradan teke düşdü sizde hamişmiyimm?? ben anlayamadım

14. taça

taça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza bende bebek isteyenlerdenim bugun idrar testi yaptım ilk 2 çizgi çıktı gözküüodu hafif silik sonra çizgi teke düşdü sizce hamişmiyim lütfen biri cvp versinnn????:((((((

15. taça

taça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slmmm ben bişi sormak istiyorummm yeni katıldım aranıza bn idrar testi yaptım 2 çizgi çıktı snradan çizgi tke dönüşdü anlayamadım sizde hamilemiyim?????

Hamilemiyim Test konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilemiyim ? negativ ve pozitiv testler bir arada :S:S

hamilemiyim ? negativ ve pozitiv testler bir arada :S:S

Bir cok test denedim, bunlardan 2 tanesi poziiv cikarken diger 4 tane negativ cikti. En son 1 temmuz adet gördüm ve ayni günde haplara basladim, yaklasik 14 temmuzda haplari biraktim ve hemen ardindan 2 günlük kisa bir kanamamoldu. Benim adetim genelde en az 3 gün sürerken bu sefer 2 gün ve az kan ile sürdü. Benim adetim en fazla 3-4 gün gecikirdi, hatta son aylar cok düzenliydi. Ondan sonra...
  2. Erkek arkadaşımla korumasız birliktelik yaşadım hemen test yaptım hamilemiyim ?

Erkek arkadaşımla korumasız birliktelik yaşadım hemen test yaptım hamilemiyim ?

Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik hemen sonra hamilelik testi yaptım negatif çıktı simdi adetim epey gecikti ama adet sancisi çekiyorum bu ne demek oluyo
  3. Bakireyim boşalma olmadı zevk suyundan hamile kalabilir miyim ?

Bakireyim boşalma olmadı zevk suyundan hamile kalabilir miyim ?

Eylül ayının ilk haftası ilişki sayılamayacak bir şeyler yaşadım. Bakireyim ve boşalma da olmadı. Beni korkutan, içinde sperm barındırabilen zevk suyu. Bu olaydan 3-4 gün sonra ve ekim ayında zamanında regl oldum. Bu ay sınav dönemimdi, kendimi stresli hissetmiyordum ama uyku düzenim, beslenmem değişti. Araştırdıkça üstüne görme diye bir şey gördüm. Kuşkulandım ve iki idrar testi yaptım. İkisi...
  4. hamilemiyim

hamilemiyim

Benm adetim 3 gun önce bitmisti sevgilimle tersten iliskiye girdik iç çamasirimin arka tarafi islanda sildik falan bu gunde az bsy kan geldi tam kan gibide deildi intaap gibi bsy hamilemiyim acaba ?
  5. Hamilemiyim

Hamilemiyim

Merhaba Adetin 5 gün gecikti .bulantı kusma şikayetiyle doktora gittim kan testi sonucu de beta hcg 7.85 çıktı .hamilemiyimdir? Tesekkurler

Sayfayı Paylaş