teşekkür ederim yine de korkuyo insan daha çok yeni....... ya hem erken yaptırdım kan testini umarım sorun olmaz ya

slm kızlar, benım adetım 6 gün gecikti bugun test yaptım cıkmadı sonra bır kaç saat sonra yıne baktım çok ama çok sılık çıkmış bılmıyourm dikkate alınırmı ama ben yınede umutlandım yarın doktora gidecegım kesın cvp kan testındedır. umarım herşey gönlümüzce olur kızlar....

ben adetime 7 gün vardı 4 saat sonra silik çıkmıştı....... bugün adetimi 2 gün geçti ve yi,ne yaptım 5 dakika içinde silik çıktı hastaneye gittim ve idrar testi yaptırdım şüpheli pozitif cıktı yarın da kan testi yaptırıcam insallah sonucu paylasırım kızlar :)

ŞÜPHELİ POZİTİF Mİ VARMIŞ YAW HEY ALLAHIM :D hamilesin işte fıstık.hadi bakalım.hayırlısı olsun.çok sevindim senin adına.inş sağlıklı hayırlı evlat dünyaya getirirsin.

hatırladım tabiki canım :) ben zaten tahmin etmiştim hamile olduğunu.ama inan bana çok sevindim.inş yüzün güler.dua et kız bizlerede :)

zaten hamilelik belirtileriyle adet belirtileri aynı olur canım.ama bak sakın hastaneye gidipte boşa para vereyim deme kan tahlili için.sabah 9 ve 10 arası geç kalmadan oturduğun yerdeki sağlık ocağına git.ücretsiz yapıyorlar kan tahlilini tatlım

Geri