Selamlar Muti,

Hayırlı olsun, umarım kucağınıza da sağ sağlim alırsınız bu bugünün en güzel haberiydi :) Bu arada Hamiş Melek grubuna dahil edildiniz.

Sevgiler.

selam;

çok teşekkür ederim ben istediğime 1 ayda ulaştım ilk denememizdi ve oldu allaha şükürler olsun... allah isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı bebeişler nasip etsin:D

adet günüme bir gün var. ben bugün kan testi yaptırdım. B-HCG 123.14 çıktı. şüpheli iki gün sonra yine test yaptırın dediler. sizce benim durumum ne?

adet günüme bir gün var. ben bugün kan testi yaptırdım. B-HCG 123.14 çıktı. şüpheli iki gün sonra yine test yaptırın dediler. sizce benim durumum ne?

canım:

bild,iğim kadarı ile normalde döllenmeden sonra bir hafta içinde çıkıyo kanda iki günlük dahi olsa çıkıyo sende geç döllenme falan varsa bilemem ama başka bir belirtisi varmı ne bilim halsizlik, uyku ve açıkca sölim eğer varsa gerçekten hissediosun ben adetim geçtikten 2 gün sonra 2 tane test yaptım negatif ti ama 3 gün kan aldırdım pozitif çıktı...

bana belirtilerini yazmanı istiyorum...

allah gönlüne göre versin:)

merhaba benım adetım 4 gun gecıktı.test yaptım ama negatıf cıktı.sızce hamılemıyım

canım:

bild,iğim kadarı ile normalde döllenmeden sonra bir hafta içinde çıkıyo kanda iki günlük dahi olsa çıkıyo sende geç döllenme falan varsa bilemem ama başka bir belirtisi varmı ne bilim halsizlik, uyku ve açıkca sölim eğer varsa gerçekten hissediosun ben adetim geçtikten 2 gün sonra 2 tane test yaptım negatif ti ama 3 gün kan aldırdım pozitif çıktı...

bana belirtilerini yazmanı istiyorum...

allah gönlüne göre versin:)
çok teşekkür ederim.. halsizlik bulantı falan yok. ama aşırı derece gaz var. bir de adet günümden 3 gün önce hafif bir kanama oldu. adet oldum zannettim ama devamı gelmedi. bugün adet günüm ve hala adet olmadım..
ilginize çok teşekkür ederim :)

bende hamişimmmmmmmmmmmmmmm 2.çizgi silik kesınlıkle pozıtıf dedı doktorum 31 ocakta bebişimizi gormeye gıdıcezzzzz :)

arkadaşlar merhaba ben hamile olanlara şunu sormak istiyorum çok gaz olurmuş ya peki karnınızda gaz sancısı oluyormu,alt karında mı midede mi?benim 2 haftadır aşırı gazım war 2-3 gündür de gaz sancım oluyo tuwalete girdikten sonra bile geçmiyor,alt karnımda oluyor kasıklarıma baskı yapıyor sizlerin de bu şekilde mi onu öğrenmek istiyorum.bu arada benim durumum da şöyle ki,son adet tarihim 15 aralık,1 aydan önce hiç adet olmam tarihim yoktur adet olcağımı bir hafta 10 gün öncesinden başlayan göğüs ağrılarımla anlıyorum.bu sefer biraz erken başladı 3 ocakta başladı yani 13 gün geçti normalde en geç 10.gün adet oluyorum henüz adet olmadım çok fazla mide bulantım oluyor ama tiksinme şeklnde değil hep karnım açmış gibi hiçbirşey yemiyormuşum gibi,çok acıkıyorum doymuyorum ymek yerken gözüm dönüyor,kasıklarımda hep bir basınç war gibi,bazı günler adet olcakmışım gibi hissediyorum ama olmuyorum.dikkatimi ilk defa çeken,günlerdir kalbim hızlı atıyorvücut ısım yüksek bazen sıtma gibi çok üşüme geliyor bazen birden sıcak basıyor göğüslerim büyüdü we acıyor 3 gün önce test yaptım çok silik ikinci çizgi çıktı ama güwenemedim çünkü çok silikti gebelik olmasada öyle çıkan oluyormuş,şimdi bekliyorum 2 gün sonra tekrar test yapıcam sizler ne düşünüyosunuz benim durumum hakkında? allah bana we isteyen herkese sağlıklı bebekler wersin inşallah şimdiden teşekkürler..

Geri