gebe
  1. lopezli

lopezli Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8

Hamileyim kötü rüyalar görüyorum

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında lopezli tarafından paylaşıldı.

Öncellikle Günaydın diliyorum bunu okuyan herkese....İki gündür hep babamı görüyorum rüyamda...hat da bu gece kabus gibi geçti benim için.. Babam yaşıyor bu arada =)) ama rüyalar o kadar kötü ki etkisinin altında kalıyorum..Mesela bu gece babamı ağaçtan düşmüş gördüm, hafif yaralanmış ama yerde yatıyordu...sonra tekrar rüyamda seddiyle götürdüklerini gördüm...Çok korkuyorum :eek: Sevgilerime ayşe

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    canım genellikle hamile kadınları rüyalarında korkuturlarmış, öncelikle rüyan hayır olsun diyelim, benim yengem hamileliği boyunca yastığının altına tesbih koyu arada korktuğum zaman bende tesbih koyarım bu senin kötü rüyalar görmeni engellermiş dene istersen :)

3. lopezli

lopezli Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
Hamileyim kötü rüyalar görüyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ürkütücü rüyalar mi görüyorsunuz?

Ürkütücü rüyalar mi görüyorsunuz?

Kabuslar, canavarlar, korkunç olaylar ve korkutucu olaylarla dolu tedirgin edici rüyalardır... Çoğumuz bu durumları yaşıyoruz.Çoğu insan, özellikle sabahın erken saatlerinde kabus görür. Bu olayın ara sıra gerçekleşmesi önemli bir sorun değildir.Ama sık sık olduğu zaman bu gerçekten hayatımızı etkilemeye başlar. Kabus bozukluğu olan kişilerin kabuslarla ilgili ciddi problemi olur. Kabus...
  2. Nasıl rüya görüyoruz?

Nasıl rüya görüyoruz?

Uyku hali özellikle büyük beynin dış ortamla ilişkisinin kesilmesi sonucu, tüm vücudun girdiği mutlak bir dinlenme evresidir. Özellikle sinir dokuda protein yapımı ve yine diğer tüm dokularda dinlenme ve yenilenme, uyku evresinde hızlanır. Uyku süreci, birbirini takip eden 5 farklı evreden oluşur. Uykuya daldıktan 2-3 saat sonra en derin uyku aşamasına ulaşılır. Uykunun yaklaşık %80�lik...
  3. Hamileyim adet mi görüyorum ?

Hamileyim adet mi görüyorum ?

Kızlar hamileyim ve regle benzer yani adete benzer kanamalarım var acaba ben adet mi görüyorum yoksa korkmalımıyım anlayamadım bilgisi olanlar bana yazabilir mi lütfen. Ne yapayım şimdi ben.
  4. Hamileyim bulanık görüyorum nedeni nedir?

Hamileyim bulanık görüyorum nedeni nedir?

Anne olmayı bekleyen kadınlar için hamilelik süresince birkaç rahatsız edici durumla karşılaşabilirler. Bunlar arasında mide bulanması, kabızlık, yorgunluk ve sırt ağrısı başta gelen şikayetlerdir. Aynı zamanda bu rahatsızlıkların yanında; bazı kadınlar çift görme ya da bulanık görme gibi görüntü ve görüş ile ilgili sıkıntılar yaşayabilirler. Bazı noktacıklar ve yüzen cisimcikler hamile...
  5. Hamile miyim Adet görüyorum bu olabilir mi

Hamile miyim Adet görüyorum bu olabilir mi

Merhaba melekler sizlere bir sorum olacak. Ben merak ediyorum da acaba Hamileyken duzenli adet gorulur mu ? Bu mümkün mü bununla ilgili hamile iken düzenli adet gören hatta adet diye hamile olduğundan şüphelenmeyen ama hamileliği daha sonra ortaya çıkan kişiler var mı merak ediyorum. Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş