gebe
  1. Nurian

Nurian Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3

hamileyim ve tehlikedeyim :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Nurian tarafından paylaşıldı.

kızlar akla ihtiyacım var 2 yıllık evliyim eşimle birlikte tanıştığımız bir bayan var şimdi boşandı bende 36 haftalık hamileyim eşime göz koymuş iftira atıp duruyor bir arkadaşıma yalan yanlış şeyler anlatmış doğumdan sonra peşime adam iftira ettirecekmiş EDIT BY BEYZA yapacağım hastaneyi araştırıyormuş bana ve bebeğime zarar vermeyi aklına koymuş ne yapmam gerek bilmiyorum kanıtlayamıyorum da eşim ona yüz vermediği için beni ve bebeğmi ortadan kaldırmaya çalışıyor nolur bi akıl verin arkadaşım çok kötü konuşmuş onu bile benim söylediğimi düşünüyoro kadar kafayı takmış bana[​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Eylül 2013
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Nasıl yani:S Olurmu öyle birşey resmen kadın hasta ruhlu... Acaba eminmisin eşinden yana güvenin tammı? Yoksa kadın sadece paronayamı yaparak davranıyor bunlar tartışılır konular ama eğer gerçekten eminsen kadın hakkında savcılığa suç duyurusan da bulunabilirsin. Saçmalığa bak sen yaa oldu cnm sen gel kurulan yuvaya göz dik hatta bunu da ilerlet anneye ve bebeğe zarar verme planları yap bu bence geçerli bir suç nedenidir. Emin olursan dediğim gibi savcılığa başvur ve hatta doğum esnasında gerekirse koruma bile iste Allah ıslah etsin böyle kadınları yuvasımızın yanına bile yaklaştırmasın hasta ruhlu bunlar hasta...

3. Nurian

Nurian Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    eşime dün anlattım oda şaşırdı onun haberi yoktu arkadaşımla birlikte açtık konuyu arkadaşıma eşimin kendisinden hoşlandığını anlatmış engel benmişim eşim kuranın üstüne bile yemin etti böylebirşey olmadığına eşimden yana şüphem yok ama nasıl kanıtlayacağımı bilemedim :(

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    yaşadığın şehri bi süreliğine değiştirebilirsin aslında doğum yapana kadar

5. Nurian

Nurian Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    nereye gidebilirim ki çok çaresiz kaldım :(

6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Burası dağ başımı arkadaşım bu kadar aciz olma eğer eşinden yana eminsen zaten eşin sonuna kadar arkanda olacaktır. Suç duyurusunda bulunun emin olunca;)

7. Nurian

Nurian Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    eşimle şikayet edeceğiz inş cnm tek derdim sağ salim oğluma kavuşmak bi kavuşsam ondan sonra çaresine bakıcam artık :)

MaWiM bunu beğendi.
  8. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bencede en iyisini yaparsınız böyle hasta ruhlara fırsat vermeyin;)

çiçekçi kız bunu beğendi.
  9. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

MaWiM bunu beğendi.
  10. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Nurian son durumu merak ettim, keşke bir gelsen de ne oldu ne bitti anlatsan :S

hamileyim ve tehlikedeyim :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. düşük tansiyon ve bayılmalarım gebeliğimi tehlikeye atarmı

düşük tansiyon ve bayılmalarım gebeliğimi tehlikeye atarmı

Gebeliğin ilk üç ayında meydana gelen hormonal değişiklikler, psikolojik etkenler, dolaşım bozukluğu ve tansiyonun aniden düşmesi gibi nedenlerle gebe bir kadında baş dönmesi ve baygınlık hissi gelişebilir. Bacak damarlarında kanın göllenmesi, kan şekerinin düşmesi, ani pozisyonun değişikliği,...
  2. KaplumbaĞa Ve Tİmsahlar Tehlİkede

KaplumbaĞa Ve Tİmsahlar Tehlİkede

timsah kuluçka süresi Prof. Dr. Nilüfer Aytuğ, “Sıcaklık artışıyla gelecektekaplumbağalarda sadece dişilerden, timsahlarda ise erkeklerden oluşan ve soylarını devam ettiremeyecek olan grupların ortaya çıkmasına neden olacak” dedi. “Küresel ısınma”, milyonlarca yıldır yaşamlarını sürdüren kaplumbağa ve timsahların neslini tehdit ediyor. Uludağ Üniversitesi (UÜ) Veteriner Fakültesi Öğretim...
  3. Çalışan ve iş hayatında başarılı olan kadınları bekleyen tehlikeler

Çalışan ve iş hayatında başarılı olan kadınları bekleyen tehlikeler

Çalışan kadınların gerçekten de tebrik ediyorum:)Hatta evli çocuklu olup çalışan bayanları ise takdir ediyorum:)Büyük cesaret bana göre.Hem çalışmak hem de evde ki sorunlarla baş etmek gereçektende kolay olmasa gerek. Ama evli olup çalışan ancak bebek için erken diyerek erteleyen iş kadınlarımız da yok değil.Peki ''doğru mu yapıyorlar?''Tabi ki de hayır...Önce kariyer sonra bebek diye...
  4. Dişteki çürük ve tehlikeleri !!

Dişteki çürük ve tehlikeleri !!

Dişiniz deki çürükleri kesinlikle hafife almamanızı öneriyoruz. JAPON bilim adamlarının yaptığı araştırmalara göre, diş sağlığı ile inme riski arasında bağlantı var. Araştırmaya göre ağızlarında 24 veya daha az “kendi dişi” kalanlarda inme riski, 25 veya daha fazla dişi olanlara oranla yüzde 57 artıyor. Hiroşima Üniversitesi bilim insanları, 358 hastanın dişlerini inceledi ve inme inen...
  5. Gebelikte Düşük Tehlikesini Arttıran Yiyecekler Hamile Melekler Buraya(önemli)

Gebelikte Düşük Tehlikesini Arttıran Yiyecekler Hamile Melekler Buraya(önemli)

gebelikte düşük tehlikesi,gebelikte düşük tehlikesi ne zaman biter, Hamiş melekler işte gebelik döneminde düşük tehlikesini arttıran yiyecek ve içecekler burada gebelik döneminde pek çok şeye dikkat etmek gerekiyor çünkü her şey o masum bebeğimiz için.Sağlıklı bir gebelik geçirmemiz açısından dikkat etmemiz gereken bizim için tehlike oluşturan besinler nelermiş öğrenelim; Çiğ et: Koliform...

Sayfayı Paylaş