gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamileyken saç kestirmek sakıncalımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba hanımlar ben şu an hamileyim ve saçlarımı kestirmek istiyorum ama sağdan soldan hamileyken saçını kestirme iyi saymazlar diyen bi sürü kişi var kafamı çok karıştırıyorlar neymiş bebeğin ömrü kısa olurmuş off bakamıyorum saçlarıma bir an önce kestirmek istiyorum ama ya doğruysa gerçekten hamileyken saç kestirmek sakıncalımı

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    bunlar batıl inançlar fazla takılmayın kuran ve hadisler ışıktır onlardada böyle bişeyler duymadım okumadım :D

CeMoŞ bunu beğendi.
hamileyken saç kestirmek sakıncalımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamileyim denizde ve havuzda yüzmem sakıncalımıdır

hamileyim denizde ve havuzda yüzmem sakıncalımıdır

hamilelikte havuza girmek sakıncalımı hamileyken denize girmek sakıncalımı hamilelikte denize deniz de yüzme oyunları Yaz aylarında hamile bayanların yapabileceği en uygun sporun yüzme olduğu bildiriliyor. Uzmanların belirttiğine göre, bir kadın, hamileliğinin ilk 3 ayında sabah erken saatlerde yüzdüğünde, gebeliğe bağlı bulantı...
  2. Bebişnizin saçlarını kestirmekte zorlanıyorsanız müjde...

Bebişnizin saçlarını kestirmekte zorlanıyorsanız müjde...

rüyada saç kestirmemek Henüz bir yaşına yeni girmiş bebeğinin iki tutam saçını kestirmek için üç saat uğraştığını anlatan anne-babalara müjdeli bir haberimiz var. Onları ağlatmadan saçını kesecek uzman kuaförler şimdilik belirli yerlerde hizmet verseler de giderek yaygınlaşıyor. Çocukların saçlarını kestirmek deveye hendek atlatmaktan zordur. Daha bir yaşındaki bebeğinin iki tutam saçını...
  3. Saçlarını kestirmek isteyenler

Saçlarını kestirmek isteyenler

hamilelikte saç kestirmek Eğer saçlarınızı kestirmek sistiyorsanız ve karar veremiyorsanız bir de bu modellere bakın belki bir fikir verir:minik:
  4. Gebeyken saç kestirmek ve boyatmak

Gebeyken saç kestirmek ve boyatmak

Kızlar gebeyken saç kestirmek ve boyatmak sakıncalı mı ne kadar süre sonra bunu yaptırabilirim 1 haftalık hamileyim. Fikirleriniz nedir teşekkürler.
  5. Hamile olduğunu bilmeden ilişkiye girmek sakıncalımı?

Hamile olduğunu bilmeden ilişkiye girmek sakıncalımı?

Gebelik evresinde anne ve baba adaylarının en eksik bilgiye sahip olduğu konu cinsel ilişki ve de cinsel ilişkinin düşüğe neden olup olamayacağıdır. Gebelikte pek çok fizyolojik ve psikolojik açından değişiklik yaşanmaktadır. Bu da anne ve baba adayının cinsel yaşantısında olumsuzluklara sebep olur. Gebelik boyunca estrojen ve progesteronun yüksek derecede olması ve de hCG hormonundan dolayı...

Sayfayı Paylaş