gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hande Yener - Şu An Erken

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Seninle yürümek beni bana getiriyor Bir tüy alıp eline okşuyor zaaflarımı Kalbimin buzları kırıyorum onları
    Seni bulana kadar korudular kalbimi

Sadece bir belki,sadece bir belki
    Sadece bir belki,sadece bir belki

Yokluğun yalnızlık duygusu varken
    Varlığın kaybetme korkusu derken
    Zamanla kalmıyor tortusu şu an erken

Hande Yener - Şu An Erken konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Sen Anla

Hande Yener - Sen Anla

sen anla yolu yokusa surmek degil sen anla kaderi basina yikmak degil soz baska o yalan baska kollarda ask baska baska,, baska bu uzgunum degilim yorgunum degilim asigim deliyim,, deliyim ben deliyim sen baska baska birinin kollarinda ben baska baska askin yollarinda aaahh baska baska,, baska bu uzgunum degilim yorgunum degilim asigim deliyim,, deliyim ben deliyim
  2. Hande Yener -Senden uzakta

Hande Yener -Senden uzakta

Birini seveceksin belki Heyecanlanacaksın yetmeyecek Değişeceksin belki İnkar edeceksin hiç bitmeyecek Aynıyım ben Halâ zihnime kazılı adın Burdayım ben Halâ boşlukta noktayım Ordayım ben Zordayım ben Burdayım ben Hep dünden kalmayım Senden uzakta yaşam yok Günüm sayılı Senin yanında Gece beyaz,ölüm kolay kolay Sen olmayınca sözler boş Günüm sayılı Senin yanında Aşk masal,ölüm kolay kolay
  3. Hande Yener - Ne rüyası

Hande Yener - Ne rüyası

Hande Yener: Ne görmemizi istiyorlar ne bilmemizi Ne sormamızı istiyorlar ne duymamızı Ne rüyası bu ne dünyası Ne öncesi ne sonrası İnsanlar robot gibi Yalanlar kurmuş sanki Yürüyorlar ceset gibi Ruhları alınmış sanki İnsanlar kuklalar gibi Eldeki oyuncak sanki İnsanlar köle gibi Canları satılık sanki Ali Seval: Makineler var sorgusuz içimde Devreler var duygusuz Sağı solu bilir ama yön...
  4. Hande yener TV

Hande yener TV

Hayranlarının Hande Yener´e ait konserler, klipler, kamera arkası görüntüler özetle Hande Yener´in müzikal hayatına dair her ayrıntıyı izleyebileceği ´Hande Yener TV´´nin 30 Temmuz´da yayın hayatına başlayacağı açıklandı. ´Hande Yener TV´ ile AVEA kullanıcıları cep telefonlarından hayranı oldukları sanatçıyı oturdukları yerden takip etme ayrıcalığını yaşayabilecekler... Aylardır büyük...

Sayfayı Paylaş