gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Hangi Klimayı Almalıyım 2011

Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hangi klimayı almalıyım 2011 en iyi klima hangisi 2011 klima tavsiyesi en iyi hangi almalıyım Hangi klimayı almalıyım, hangisi iyi, klima tavsiyesi, alınınr, tavsiyeniz.. Veee yaz geldi çattı meleklerim, bu sıcaklarla başetmenin en iyi yolu tabiki akdeniz bölgesinde ve ege bölgesindeki insanlar için ( tüm bölgeler sıcak yahu sayarken anladım ) klima.

Mobideko.Com bizler için şu anda indirimde olan BAYMAK klimayı araştırmış.
    Baymak Elite 12.000 Btu/h Duvar Tipi Split Klima (A Enerji Sınıfı)
    Ürün Özellikleri
    Kapasite ve Verim Özellikleri
    Soğutma Kapasitesi 12.000 Btu/h
    Isıtma Kapasitesi 12.500 Btu/h
    Tipi Duvar Tipi Split Klima
    I Feel (Hissetme Fonksiyonu) Evet
    İyonizer Teknolojisi Evet
    Uyku Modu Evet
    Dijital Ekran Evet
    Gümüş İon Filtre Evet
    Nem Alma Özelliği Evet
    LCD Uzaktan Kumanda Evet
    24 Saat Programlanabilme Evet
    Kompresör Tipi Rotary Kompresör
    Auto Cleaning Hayır
    Anti Bakteriyel Filtre Hayır
    Aktif Karbon Filtre Evet
    Toz Filtre Evet
    İşletme Özellikleri
    Buz Çözme (Defrost) Özelliği Evet
    3 Fan Hızı Koruması Evet
    3 Dakika Guvenlik Koruması Evet
    Yedek Parça Temin Etme Garantisi 10 Yıl
    Ek Isıtıcı Rezistans Hayır
    Garanti Süresi
    Garanti Suresi ( Cihaz ) 3 Yıl
    Garanti Suresi ( Kompresör ) 5 Yıl

Ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ

Hangi Klimayı Almalıyım 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Marka Çamaşır Makinası Almalıyım 2011

Hangi Marka Çamaşır Makinası Almalıyım 2011

hangi çamaşır makinesini almalıyım 2011 çamaşır makinesi tavsiye 2011 beyaz eşya tavsiyeleri Hangi çamaşır makinası, makinesi, iyi, almalıyım, Dimi hangi markayı hangi özellikteki çamaşır makinasını almalısınız, hem iyi olmalı hemde ucuz olmalı hemde iyi yıkamalı :D:D Mobideko sizler için Elektrolüx markasını araştırdı bu ürün şu anda % 30 indirimde söyleyelim. Electrolux EWF127570W Steam...
  2. Hangi Marka Notebook Almalıyım 2011 ( Dizüstü Tavsiye Bayanlara )

Hangi Marka Notebook Almalıyım 2011 ( Dizüstü Tavsiye Bayanlara )

hangi marka laptop almalıyım 2011 laptop marka tavsiye 2011 tavsiye Meleklerim koşun koşun sizlere tavsiye edebileceğimiz küçücük üstelik pembe renkte üstelik şu anda % 5 indirimle 12 ay k.kartı ile ödeme yapabileceğiniz bir ürün tanıtmış mobideko.com Sony VPC-P11S1E/P 8 inç Minibook İŞLETİM : VPCP11S1E/P İşletim Sistemi : Orijinal Windows® 7 Home Premium (32 bit) MİMARİ : VPCP11S1E/P Chipset...
  3. fotoğraf makinelerinden hangisini almalıyım?

fotoğraf makinelerinden hangisini almalıyım?

merhaba kızlar.... sizlerin fikirleriniz vardır diye yardımınızı almak için bu konuyu açtım. ben dijital fotoğraf makinesi alıcam ama 2 ürün arasında kararsız kaldım. biri canon a2200 diğeri de casio ex-zs5. sizce hangisini almalıyım 2si de aynı fiyat :hede:
  4. Hangi marka laptop almalıyım ?

Hangi marka laptop almalıyım ?

Kızlar acaba bana bir konu hakkında fikir verebilir misiniz. Ben laptop almak istiyorum ama hangi marka alacağımı bilmiyorum çok ileri düzeyde olmasın çokta pahallı olmasın acaba indirimli olan kullandığınız ve banada tavsiye edebileceğiniz bir laptop markası söyler misiniz lütfen Tşk.
  5. Sevgilime Hangi Hediyeyi almalıyım

Sevgilime Hangi Hediyeyi almalıyım

2014 sevgililer günü,2014 sevgililer günü hediyesi,2014 sevgililer günü hediye seçimi,sevgilime nasıl bir hediye almalıyım hakkında bilgiler Sevgililer gününe sayılı günler kala, sevgilileri bu özel günü, nerede, nasıl ve hangi hediyelerle kutlayacağı heyecanı şimdiden sarmış durumda. Bu tatlı heyecanın önemli nedenlerinden biri de, sevgililer günü hediyesi olarak ne alınabileceğine...

Sayfayı Paylaş