gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hangi Lcd Tv Almalıyım Hangisi Daha iyi

Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hangi tv 2011, hangi lcd tv, hangi lcd almalıyım, hangi lcd daha iyi sorularınıza cevaplar bu konuda Eveeet şimdi lcd tv alacaksınız ve hangisi daha iyi, hangisi daha hesaplı, fiyatları nasıl, hangi özellikle almalayım, diye düşünen meleklerimize özel mobideko.com sizler için araştırdı.
    Sony KDL-40EX500 LCD TV
    3 BOYUTLU ÜRÜN GÖRÜNTÜSÜ İÇİN JAVA YAZILIMININ YÜKLÜ OLMASI GEREKMEKTEDİR.
    TÜM SONY ÜRÜNLERİMİZ SONY EURASİA A.Ş GARANTİSİ ALTINDADIR.
    Full HD 1080 – 1920 x 1080 piksel görüntü çözünürlüğü ile spor müsabakalarının, filmlerin ve oyunların tadını muhteşem High Definition ayrıntısında çıkarın
    Görüntü Bulanıklığı Azaltma Özellikli Motionflow 100Hz – Geleneksel 50Hz TV'lere kıyasla iki kat daha fazla görüntü sunan bu teknolojiyle spor karşılaşmaları ve aksiyon filmlerindeki hareketli sahnelerde akıcı ve net görüntü elde edin
    Wi-Fi Ready – Kablosuz adaptörü veya USB dongle ekleyerek kablo karmaşası olmadan kablosuz ev ağınıza kolayca bağlanın
    BRAVIA Internet Video – TV'nizi doğrudan İnternet'e bağlayarak çevrimiçi hizmetlere erişin, tam ekran video akışı sağlayın ve kaçırdığınız TV programlarını izleyin (kullanılabilen hizmetler ülkeye göre değişir)

Ayrıntılar için TIKLAYIN

ßeLeN bunu beğendi.
  2. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0
    o0ffhh o0o0fhh.. Türkiyede bu Elektronik esyalar niye bu kadar pahali? Ayni Saturna yada Mediamarkta gitsen dahii, fiyatlar cok ucuk (ben kiyaslamasini yapmistimda) :S
    Türk yerlerinde desen ayni sey - yani bu büyük Elektronik sirketler varya.

nedir bu kendi vatanina milletine yaptigi?! olmazki abi.. Burda daha ucuzda, götürmesi mesele :)

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Marstasınız ya fiyatlar orada ucuz mu :D:D

4. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha evet burda cok ucuz :D:D

saka maka bi yana - Avusturyada daha uygun Elektronik esyalar.. Hemde aynilari.

bir misal: tankli ütü alicaktim türkiyede - tefalinki vardi sadece dükkanda. cogu yerde ayni model vardi - 400tl demislerdi.. yani bu "indirimli" fiyatiydi :) ben düsünücem dedim..

geldim buraya - baktim Saturne, aynisi 79 EUR - anaa buda ne dedim :D:D megerse eski modeli bana satmaya calismis :11:

iste.. böyle misal cok var bende:D:D bosuna demiyorum ondan türkiyede daha pahali diye ;)

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Açılın uleyynnn; venüsten geleyrummm :D:D:D
    Saturn, mars nolii burda :D:D:D

Bende 102 let aldım:D:D:D ama gercekten fiyatlar el yakıyor ya .. Bu devirde tek bir şey deniyor artıkın:D

para para para..

Hangi Lcd Tv Almalıyım Hangisi Daha iyi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Philips 42pfp5332 Lcd Tv

Philips 42pfp5332 Lcd Tv

PHILIPS 42PFP5332 LCD TV PANEL Ekran Boyutu 42 inch (107 cm) Aspect Ratio 16:9 Widescreen Parlaklık 1500 cd/m2 Kontrast 15.000:1 TV System PAL, SECAM İzleme Açısı Sistem Panel Tepki Süresi 178 derece Pixel Plus HD XGA Plasma Panel 2 ms ÇÖZÜNÜRLÜK Aktif Çözünürlük 1024x768p PC Sinyal Algılama 1024x768 (60, 70, 75, 85Hz) Video Sinyal Uyumluluğu 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i,...
  2. Hitachi ultra ince LCD

Hitachi ultra ince LCD

LCD, plazma Tv'ler yeni değil. Yarış daha kaliteli görüntü sağlayanını, daha iyi renk verenini sağlamakta. Eskiden kalın televizyonlara alıştığımızdan olacak, LCD ve plazmalar çıktığında büyük sükse yaptılar. Fakat oysa, incelme konusunda daha gidilecek çok yol var. Kağıttan ekranlar yapılabildiğini biliyoruz hepimiz. Hitachi, bu yolda, 1,9 inch inceliğindeki ultra ince LCD'sini tanıtarak...
  3. LCD TV nedir?

LCD TV nedir?

İki panel arasındaki sıvı kristalden oluşan LCD ekran, arka kısmındaki beyaz floresan ışığın ön tabaka sayesinde kırılmasıyla titremeyen görüntü sağlar. LCD paneller, iki kat polarize cam arasında yer alan yüzbinlerce likit kristal hücreden oluşur. Camların iç kısmında elektronlar vardır, dışında ise iki kat olmak üzere polarizatör bulunmaktadır ve camın üstünde yansıtıcı ya da kaynak aydınlık...
  4. temizlik ürünlerinden hangisi daha iyi,hangisi daha hesaplı

temizlik ürünlerinden hangisi daha iyi,hangisi daha hesaplı

loc temizlik ürünleri en iyi aspiratör hangisi loc temizlik ürünleri fiyatları en iyi leke çıkarıcı hangisi merhaba melekler.malum hepimiz kadınız çamaşır,bulaşık,temizlik,ev işleri vs. vs.bizim görevlerimizden birisi.sonuçta her zaman biz yapmasakta,yardımcı kadın bulup yaptırıyoruz veya çok şükür makinalar var onlar hallediyorlar bu işi.ama sonuçta onlar için de temizlik ürünleri alıyoruz...
  5. Ütü seçimi yaparken neleri dikkate almalıyım?

Ütü seçimi yaparken neleri dikkate almalıyım?

Ev hanımları için en zorlu iş ütü yapmak..Bir çok hanım ütü yapmayı sevmesede ütüyü seven hanımlarda mevcut. Uzun süre ayakta kalmaktan bellerimizin tutulduğu ütü yapma işlemi gerçekten çok zahmetli.Heleki ütünüz su ve buhar püskürtmüyorsa durum çok can sıkıcı olabiliyor.Dakikalarca buruşukları açmayı denediğiniz giysiler moralinizi bozabilir.Peki ne yapalım bir çözüm öneriniz varmı diye...

Sayfayı Paylaş