Hangi renkler zayıf gösterir kıyafetlerde?

• Konbuyu başlatan Mihriban ince
  • Başlangıç tarihi
M

Mihriban ince

Forum Okuru
Hangi renkler zayıf gösterir kıyafetlerde?

Hangi renkler zayıf gösterir melek kadınlar kulübü zayıf gösteren renkler kadın forum'da.​

Biraz balık etliyim malum biz Türkler biraz balık etliyizdir. Kilo da veremiyorum aman salladım gitti. Yapacak bir şey yok kendi haline bıraktım kilolarımı. Bazen kilolarimdan sıkıldığım zamanlar oluyor elbette o zaman nasıl giyinmeliyim? Renkler ve çizgiler nasıl olmalı zayıf görünmek için? Hangi renkler zayıf gösterir? Bilgisi tecrübesi olanlar bu konuda yardımcı olur musunuz?

images (32).jpeg

Merhabalar
Renkler hayatımızın her alanında. Ev dekorasyonundan üzerimizdeki kıyafetlere kadar renkler her yerde. Hepimizin kendimize yakıştırdığı kıyafetleri renkleri vardır ama illa da ben daha zayıf görünmek istiyorum diye soruyorsanız renklerin büyülü tarafından da yararlanmak gerekir diye düşünüyorum. Hangi renkler zayıf gösterir yazımızın devamında.

Zayıf gösteren renkler nelerdir ince ve zayıf görünmek için hangi renkleri kullanmalıyım?​

Siyah, lacivert gibi koyu tonlara sahip renkler ile oldugunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz. Zayıf görünmek isteyenler ne yapmalı? Zayıf görünmek için en güzel önerimiz koyu renkler tercih etmek. Sizi çok kilolu gösterecek bedeninizden daha dar ve sıkı kıyafetler tercih etmeyin tam tersi çok bol kıyafetler de tercih etmeyin. Küçük desenler tercih edin. Siyah renk ve lacivert renkten bahsetmiştik ki lacivert renk her zayıf görünmek isteyenlerin gardrobunda mutlaka olmalı.

Kilolu olduğunu düşünenler dilerlerse aşağıdaki linkten "kilolu bayanlar hangi renkleri tercih etmeli" yazımızda kilolu bayanlar nasıl giyinmeli ne renkleri tercih etmeli inceleyebilirsiniz.

Geri