gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hangi şampuanı kullanmalıyım ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar saçlarımın canlı ve yumuşak olması ve parlaması için sizlerden şampuan tavsiyeleri yada bitkisel bir yöntem rica ediyorum var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benım saclarım uzun ama ucları asırı kırık ve serttı ve uzamıyordu uzasada kırıklar yuzunden kestırdıgım ıcın hep aynı boyda kalıyordu ancak uzun bir arastırma sonucunda tala yılan yagı sampuanı aldım ardından icinde 60 tane bıtkısel yag olan bır urun aldım saclarımın kırıkları onarıldı ben bile inanamadım sonuca kesınlıkle bu ürünleri tavsıye ederim.

Hangi şampuanı kullanmalıyım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HANGİ SABUNU KULLANMALIYIM ? (Doğal Sabunlar)

HANGİ SABUNU KULLANMALIYIM ? (Doğal Sabunlar)

sivilceye hangi sabun iyi gelir sivilce için hangi sabun sivilcelere iyi gelir sivilceler için sivilcelere gelirmi HANGİ SABUNU KULLANMALIYIM ? SİVİLCE Ardıç, Bergamut, Limon , Papatya , Portakal AKNE Ardıç, Bergamut , Kekik , Kil , Lavanta , Papatya , Portakal MANTAR Ardıç , Kekik , Papatya EGZAMA Ardıç , Bergamut , Gül , Papatya ANTİ-SELÜLİT Adaçayı, Biberiye, Buğday , Portakal , Üzüm...
  2. gebelik döneminde hangi vitaminleri kullanmalıyım

gebelik döneminde hangi vitaminleri kullanmalıyım

GEBELİKTE VİTAMİN KULLANIMI Hamilelik ve emzirme döneminde vitamin-mineral gereksinimi değişir mi? Gebelik ve emzirme sırasında vitamin-mineral gereksinimlerinde artış ne kadardır? Hamilelik ve emzirme döneminde anne ve bebeğin sağlığı açısından vitamin ve mineraller...
  3. Hangi Vitaminleri Kullanmalıyız ?

Hangi Vitaminleri Kullanmalıyız ?

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, Hürriyet Kelebek’teki sayfasında yer verdiği vitamin takviyeleri yazı dizisinde hangi vitaminin ne işe yaradığını açıklıyor: Bazı hastalıkların, mesela kanser türleri, damar hastalıkları, nörolojik bozukluklar ve benzeri sorunların vitamin ve mineral noksanlığı ile ilgisi var ama bu “minik mucizeler”i tıbbi sorunlar dışında, “destek” olarak kullanmak biraz...
  4. Hangi Araca Hangi Yağ kullanmalı

Hangi Araca Hangi Yağ kullanmalı

Hangi Araca Hangi Yağ kullanmalı arkadaşlar bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim, arabam yeni :)
  5. Hangi Marka Şampuan Kullanıyorsunuz?

Hangi Marka Şampuan Kullanıyorsunuz?

şampuan markaları en iyi şampuan Sevgili melekler, saçlarımız bizim en doğal mücevherlerimizdir. Bu mücevhetrin sağlıkla parlaması da bize bağlıdır. Her ne kadar genetik etkenler bu konuda önemli olsa da bakımın etkizi de yadsınamaz. Saç bakımında ilk basamak olan temizlik için piyasada pek çok şampuan markası bulunuyor. Sorumuz şu; siz hangi şampuanı kullanıyorsunuz ve neden? Daha önce...

Sayfayı Paylaş