gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

hangi yemegi hangi sıcaklıkta pişirmeliyiz

Konu, 'Baharatlar' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

ne pişirmeliyim ISILAR
    Fırın Isısı150º CIlık170º-190º COrta220º CSıcak230º-240º CKızgın
    CİNSİSICAKLIKPİŞME SÜRESİKalın Börekler175º-210º C35-45 dk.İnce börekler150º-180º C25-35 dk.Yağlı kek, bisküvi, kurabiyeler200º-220º C30-35 dk.Balıklar200º-220º C30-35 dk.Kuzu eti200º-260º C30-35 dk.Dana eti200º-280º C40-60 dk.Tavuk çeşitleri175º-200º C40-50 dk.Güveçler175º-230º C40-60 dk.

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hangi yemegi hangi sıcaklıkta pişirmeliyiz
    teeşekkkürlerr tulsucumm..
    da yemek yapmayı bilmiyorum ama evlenince işime yararrr

3. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım sağol paylaşım için

hangi yemegi hangi sıcaklıkta pişirmeliyiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi baharat hangi yemege yakışır

hangi baharat hangi yemege yakışır

zencefil hangi yemeklerde kullanılır köfteye hangi baharatlar konur zerdeçal yemeklerde kullanılır kişniş kullanılan baharatlar Adaçayı Ballıbabagillerden kokulu bir bitkidir. Bütün Avrupa ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de çokça yetişir. Tüylü ve beyazımsı bir renkte olan yapraklarının kurusu çay gibi haşlanarak içildiği gibi, et yemeklerine koku ve lezzet vermek için de kullanılır....
  2. Hangi Burç Hangi Mani?

Hangi Burç Hangi Mani?

hangi burcum ben hangi burcum Koç Ben bilirim gerisi boş, İstiyorsan peşimden koş Emir almam, ben veririm, Önderiyim bu feleğin Boğa Tek dileğim vardır Bolca para, zengin sofra Çok bir şey mi istediğim, Güvencemdir bunlar benim İkizler Zekam parlak, dilim oynak, Her konuya elim kıvrak, Sıkıntıya hiç gelemem, Bir de karar verebilsem! Yengeç Tez canlıyım, duygusalım, Dokunsalar...
  3. Hangi hastaliga hangi yiyecekler

Hangi hastaliga hangi yiyecekler

Hangi Hastaliga Hangi Yiyecekler? Doga bir eczane gibidir! Tahil, sebze ya da meyvelerde bulunan çesitli maddeler, vitaminler;depresyondan tansiyona birçok hastaliga iyi gelir. Urfa`nin aci pul biberinin cilde yararli, teni güzellestiren maddeler içerdigini, Ilaçta aspirin neyse, yiyecekler içinde elmanin da o, oldugunu söyleyen Londra Üniversitesi uzmanlarinin hazirladigi dogal...
  4. Hangi Yaşta Hangi Oyuncak?

Hangi Yaşta Hangi Oyuncak?

hangi ayda hangi oyuncak bebeğimle oyunları oynamalıyım bebeğim oyuncaklarla oynamıyor . Hangi Yaşta Hangi Oyuncak? Alacağınız oyuncak, bebeğinizin içinde bulunduğu gelişim dönemine uygun olmalıdır. Kendisinden küçüklere uygun olan bir oyuncak ilgisini çekmeyebileceği gibi daha büyükler için tasarlanmış bir oyuncak da becerilerini aşarak cesaretini kırabilir. 0 – 6 ay Zamanının büyük...
  5. Hangi Hastalığa Hangi Yiyecekler

Hangi Hastalığa Hangi Yiyecekler

Doğa bir eczane gibidir! Tahıl, sebze ya da meyvelerde bulunan çeşitli maddeler, vitaminler;depresyondan tansiyona birçok hastalığa iyi gelir. Urfa'nın acı pul biberinin cilde yararlı, teni güzelleştiren maddeler içerdiğini, İlaçta aspirin neyse, yiyecekler içinde elmanın da o, olduğunu söyleyen Londra Üniversitesi uzmanlarının hazırladığı doğal savaş programında hangi hastalığa karşı neler...

Sayfayı Paylaş