gebe
  1. fotoğrafçı_esra

fotoğrafçı_esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hangisi affedilmez?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında fotoğrafçı_esra tarafından paylaşıldı.

siz hangisini affetmezsiniz? *Dostum dediğim insanın beni kandırması
    *Durum ve şartlar ne olursa olsun ailemin bana sahip çıkmayıp camii avlusuna bırakması
    *Eşimin-sevgilimin aldatması
    *Yakınıma çarpıp kaçan şoför

Son düzenleme: 7 Temmuz 2010
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    dstumun beni kandırması

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Dost dediğim insanın beni aldatması olabilir büyük ihtimal ile. En büyük kazıklardan bir tanesidir ve hemen hemen herkesin bunu bir şekilde yaşadığını düşünüyorum.

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

ya tamam dostun kandirmasi olabilir ama ben esimin beni aldatmasini affetmem.
    dosttan yedigimiz kaziklar cok
    esimizden görmeyelim bari yani ben esimin aldatmasini asla affetmemmmmmmmmmmmmmm

5. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ya bunların hepside affedilicek şeyler degil.......ama en affedilmezi dostum dedigim kişinin kandırması ve eşimin aldatmasıdır

hangisi affedilmez? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Asla Affedilmez

Demet Akalın - Asla Affedilmez

İhaneti gördüm en sevdiğim dostlarımda Hayatımı bederim onun yolunda Şimdi de gitse bilmediğim uzaklara Onun olduğumu sanıyor ama asla Asla affedilmez bir hata işledin sen Asla affedilmez bir günah işledin sen Asla affedilmez bir hata işledin sen Asla affedilmez bir günah işledin sen Ne o yaptığı karlı ne çektirdikleri Affedilmeyecek dostlarım Çok sevmiştim onu deliler gibi Bir vücuda...
  2. siz hangisisiniz?

siz hangisisiniz?

Bakın bakalım Siz hangisisiniz? 1 Daha birinci telefon zili çaldığında telefonun başına dikilen ama açmak için ikinci kez çalmasını bekleyen 2 Televizyonda film seyrederken filmin oyuncularıyla muhatap olan (Dur oraya gitme, öldürecekler seni) 3 Cebinden çıkardığı paraların içinde en eskisini özenle arayip bulduktan sonra para üstü veren 4 Gece aşırı nem ve sıcak olmasına rağmen,...
  3. hangisi?

hangisi?

slm arkdaşlar bn parfüm almak istiyorum ama brçoğunun kokusunu bilmiyorum bu söyledikelrimden en güzel kokan ikisini önerirsenz sevinirim tşk ederim şimdedn..wish of love ıncandesence timeless little black dress for away
  4. hangisi

hangisi

kardeşleri tarafından kuyuya atılan peygamberin adı nedir
  5. sizce hangisi?

sizce hangisi?

kızlar kendi parfümümü makyaj malzeme mi indirimli almak istiyorum o yüzden bir markaya temsilci olmak istiyorum ama çok pahalı olmayan bir ürün istiyorum

Sayfayı Paylaş