gebe
  1. tutkumavi

tutkumavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Hanımlar...20 dakikada ölü hücrelerden kurtulun cildiniz 10 yaş gençleşsin...

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında tutkumavi tarafından paylaşıldı.

cep sodasının faydaları :grouphug:Ayda iki kez yaptığım bir maskeyi sizinle paylaşmak istiyorum.küçük bir kaseye 6 yemek kaşığı yoğurt koyuyorsunuz.Üzerine 6 tatlı kaşığı cep sodası ilave edip karıştırıyorsunuz.Köpürüp kabardıktan sonra bunu cildinize göz altlarına ve üstlerine gelmeyecek şekilde sürüyor 20 dk tamamen kurumasını bekliyorsunuz.Kuruyunca hafifçe ovalayarak dökülmesini sağlıyoruz.Önce ılık suyla yüzümüzü durulayıp arkasından soğuk suyla şoklama yapıyoruz.Arkasından havluyla bastırmadan tampon şeklinde yüzümüzü kurulayıp hemen yoğun bir nemlendirici sürüyoruz.Cildinizden ışık çıkacak...Sonuca şaşıracaksınız.Not:İlk anda oluşan kızarıklık sizi korkutmasın 5 dk sonra kayboluyor.sonuçta cildinizden ölü hücreleri atıyorsunuz.Arkasından Nemlendirici sürmeyi unutmayın.Yapanlar sonucu paylaşsın lütfen.

2. hacerbulut

hacerbulut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cep sodası nedir normal soda değilmi?

3. tutkumavi

tutkumavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım cep sodası dediğim yemek sodası beyaz tuz gibi olan soda

4. minel

minel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bana biraz sakıncalı geldı ya tahriş olmaz mı cildin öyle

5. tutkumavi

tutkumavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben 2 yıldır ayda 2 defa yapıyorum benim cildim hassas oldugu halde.İlk beş on dakika yanma oluyor,kızarıklık oluyor sonuçta kimyasal bi tepkime süreci var ama 10 dk sonra geçiyor.İlk yaptıgımda bunlar olmuştu ikincide hiçbirşey hissetmedim.ben denemediğim yapmadıgım birşeyi burda paylaşmam.Korkuyorsanız yapmayın tabi :)

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Bende aynı maskeyi yapıyorum doğal plink vallahi süper parlıyor cilt:)paylaşım için sağol canım

7. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bende bir deniyim sodayı ilk defa duydum tşkler

8. Esenssssss

Esenssssss Forum Okuru

Bnm yoğurt sarımsaklıydı ama olsun napalım :) Evde başka yoğurt yoktu. Sarımsağında ayrı faydası olur heralde :)) Buarada ilk kez denicem ve sonucu size bildiricem arkadaşlar..
    :grouphug:Ayda iki kez yaptığım bir maskeyi sizinle paylaşmak istiyorum.küçük bir kaseye 6 yemek kaşığı yoğurt koyuyorsunuz.Üzerine 6 tatlı kaşığı cep sodası ilave edip karıştırıyorsunuz.Köpürüp kabardıktan sonra bunu cildinize göz altlarına ve üstlerine gelmeyecek şekilde sürüyor 20 dk tamamen kurumasını bekliyorsunuz.Kuruyunca hafifçe ovalayarak dökülmesini sağlıyoruz.Önce ılık suyla yüzümüzü durulayıp arkasından soğuk suyla şoklama yapıyoruz.Arkasından havluyla bastırmadan tampon şeklinde yüzümüzü kurulayıp hemen yoğun bir nemlendirici sürüyoruz.Cildinizden ışık çıkacak...Sonuca şaşıracaksınız.Not:İlk anda oluşan kızarıklık sizi korkutmasın 5 dk sonra kayboluyor.sonuçta cildinizden ölü hücreleri atıyorsunuz.Arkasından Nemlendirici sürmeyi unutmayın.Yapanlar sonucu paylaşsın lütfen.[/quote]

9. naciye berber

naciye berber Forum Okuru

Ben yaptim ama ceyregini kullandim gerisi cope gitti ve cok civik oldu yüzümde durmadi:(

Hanımlar...20 dakikada ölü hücrelerden kurtulun cildiniz 10 yaş gençleşsin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Triaktive ile bir ayda 10 yaş gençleşin

Triaktive ile bir ayda 10 yaş gençleşin

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Ayşen Bilge Sezgin, kadınlarda yaşın ilerlemesinin özellikle boyunda ilk sinyallerini verdiğini belirterek uyguladıkları TRIAKTIVE adlı yeni uygulamayla gıdı bölgesinin ameliyatsız tekrar eski haline döndüğünü vurguladı: “Ortalama olarak 35 yaşından sonra sarkan ve gevşeyen boyun ve gıdı bölgesi için geliştirilen TRIAKTIVE kısa sürede zamanı geriye...
  2. Selülitten 10 dakikada kurtulun

Selülitten 10 dakikada kurtulun

selülit subsicion selülit resimleri selülitten kurtulanlar Biz kadınların korkulu rüyası olan selülitlerden kurtulmak artık çok kolay. Subsicion adlı yöntem ile sadece 10 dakikada selülitten kurtuluyormuzsunuz.Ben bunu duyunca dedim ki bizim kızlar şimdi pür dikkat bu konuyu okur:DÇünkü hemen hemen hepimizde bu sorun ciddi birşekilde mevcut.Mevcut olmayanlarda bile psikolojikmen mevcut:DEminim...
  3. Cildinizdeki ölü hücrelerden kurtulun

Cildinizdeki ölü hücrelerden kurtulun

yüzdeki ölü hücreler Cilt Gözeneklerini Sıkılaştırma Terlemeyle birlikte cilt gözenekleri açılır; kozmetik kalıntılar, kir, fazla yağ gözeneklerde birikir. Güzelliğe gölge düşüren cilt gözeneklerini yok etmek istiyorsanız hem bitkisel hem de kesin sonuç veren maske tarifini deneyebilirsiniz. Özellikle yağlı ciltlerde sıklıkla görülen gözenek genişlemesi; siyah nokta ve sivilceye zemin...
  4. Endolift ile 10 yaş gençleşin!

Endolift ile 10 yaş gençleşin!

Bu konu;endolife ile gençleşme,genç kalmak için teknikler hakkında bilgiler vermektedir Son dönemde estetik gündeminde sık sık karşımıza çıkan ve ameliyatsız yüz germe yöntemi olarak birçok kadının yüzünü güldüren ameliyatsız tekniklere bir yenisi eklendi; Ciltte sıkılaşma sağlayan endolift... Yöntemi Op.Dr. Tunç Tiryaki'den anlatıyor... Yüzdeki yaşlanma nasıl gerçekleşiyor, hangi...
  5. Somon DNA'sı ile 10 yaş gençleşin

Somon DNA'sı ile 10 yaş gençleşin

somon dna,somon dna aşısı,somon dna aşısı nasıl uygulanır,somon dna aşısı ne kadar İtalya'dan sonra Türkiye'ye gelen somon DNA'sı, ciltteki yaşlanmaya bağlı lekelere, sarkmalara ve kırışıklıklara karşı, en etkili yaşlanma karşıtı yöntem olma özelliği taşıyor. Özellikle dekolte, göğüs ve boyun bölgelerinde etkili olan somon DNA'sı aşısı, cerrahi müdahaleye gerek kalmadan sarkmaları...

Sayfayı Paylaş