gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Haramiler - Balıkçının Öyküsü

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sevinçler vardır sıcacık Umut dolu Sevinçler sıcacık sevinçler
    Umut dolu
    Yakamozların oynaşmaya
    Güneşin ateşinin küllenmeye
    Başladığı saatte
    Zokasına vuran iri balığı
    Nasırlı ve güçsüz ellerine
    Aldırmadan
    Ama umutla ama
    Çoşkuyla çeken
    İhtiyar balıkçının hissettiği gibi

Haramiler - Balıkçının Öyküsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. haramiler biyografisi

haramiler biyografisi

1960 lı yıllardaki ilk Haramiler grubunun kurucu üyesi Uğur Dikmen in de destek vermesiyle yine Haramiler adında bir grup genç üyeler tarafından 1991 yılında Eskişehir de kurulur. İlk Haramiler grubu gibi Anadolu Rock tarzında müzik yapmaktadırlar. İlk albümleri Alın Yazısı 1998 de Ada Müzik etiketiyle çıktı. Albümün en ilgi gören parçası olan Mavi Duvar a video klip çekildi. Drama Köprüsü,...
  2. Bekleyişin Öyküsü

Bekleyişin Öyküsü

Bekleyişin Öyküsü Günler güz yaprakları gibi birer bir er dökülürken ayaklarımın Dibine ben her gece karanlığa dikip gözlerimi senin aydınlığını bekledim. SEN YOKTUN... Binlerce adim attım bu kentin sokaklarında her köseyi her parkı her ağacı ezberledim. Sevdaya bulanmis her kaldirim tasinda senin adini aradim. SEN YOKTUN... Evlerin duvarlari birer bir er üzerime yikildi her bir...
  3. Haramiler - Yaşamak

Haramiler - Yaşamak

Bir nehir gibi yorgun Umarsız yol almaktır yaşamak dedikleri Hırçın rüzgarlar beni sürüklerken meçhule Yalanlarla hüzünlerle savrulmak bu nehirde Bil ki acılar örseler yüreği Karanlık gece değil yaşamın ta kendi Korkar ellerim tutmaz ellerini Sanma umutsuzdur kaçar bu deli Rüzgara inat ve yaşamak Umutla bir başına
  4. Haramiler - Kara Toprak

Haramiler - Kara Toprak

Dost dost diye nicesine sarıldım Benim sadık yarim kara topraktır Beyhude dolandım boşa yoruldum Benim sadık yarim kara topraktır
  5. Haramiler - Ala Gözlerini

Haramiler - Ala Gözlerini

Ala gözlerini sevdiğim dilber Yar senin ahdına durmaz mı sandın Hatırın hoş olsun birin bin olsun Senden alasını canım bulmaz mı sandın Doğru gelenlere doğru varayım Halden bilenlere kurban olayım Sen birini bulmuşsun ben de bulayım Güzeller dengini canım bulmaz mı sandın Karac''oğlan der ki böyle olmasın Arada engeller murad almasın Sana senden olmuş benden olmasın Herkes...

Sayfayı Paylaş