gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

harika ronald joyce gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

her konuda oldugu gibi gelinlikte kişiden kişiye değişir zevk meselesi yani kimi taşlı kabarık modellerden hoşlanırken kimi farklı çılgınca modelleri begenir bazılarıda gelinligim kuğu misali süzülsün sade ve şık olsun ister şahsen benim tercihim gelinlikte sadelik zariflik diyorsanız ...ronald joyce'un bu modelleri sizi yansıtıyor diyebilirim .....sizi modellerle bırakıyorm buyrun.........:):)

harika ronald joyce gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. harika gelinlik modelleri

harika gelinlik modelleri

harika gelinlikler harika gelinlik modelleri en gelinlik modelleri en gelinlikler mükemmel
  2. HaRiKa GeLiNLiK MoDeLLeRİ BuRaDa

HaRiKa GeLiNLiK MoDeLLeRİ BuRaDa

bu senenin gelinlik modelleri bu senenin gelinlikleri harika gelinlik modelleri burada melekler mekanı meleklermekanicom Bu senenin muhteşem gelinliklerine bir göz atın.birbirinden şık ve güzel Beğendiğiniz modeller yok ise birde aşağıdaki linklere tıklayınız .belki orada...
  3. tesettürlü kızlar size göre harika gelinlikler

tesettürlü kızlar size göre harika gelinlikler

tesettürlü kız resimleri tesettürlü kızlar tesetturlu kızlar kizlar tesetürlü ben bunları çok beğendim bakalım sizin yorumlarınız ne olucak;
  4. Harika 2013 gelinlik modelleri burada

Harika 2013 gelinlik modelleri burada

2013 gelinlikleri 2013 gelinlik modelleri trendleri modası burada arkadaşlarım. Evlilik büyük bir sorumluluk ister. Evlilik kararı vermeden önce detaylı ve ince bir şekilde düşünmek gerekir ve daha sonra ise kişiye göre değişen bir evlilik teklifi sözleri ile farklı dillerde "benimle evlenir misin?" sorusu sorulur:D Şayet cevap "evet" ise evlilik telaşı başlar:D Öncelikle...
  5. Antonio Riva'dan en harika gelinlikler 2012

Antonio Riva'dan en harika gelinlikler 2012

Yeni sezonda evlenecek olan arkadaşlarımız için incelediğimiz Antonio Riva gelinlik modelleri, romantik çizgileri ve farklı yapıları ile dikkat çekici tasarımlara sahiptirler. Antonio Riva modernitesiyle ortaya çıkartılan bu gelinlikler şık ve büyüleyici yapıları ile büyük beğeninizi kazanacaktır diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş