Haroşalı Şal Örgü Modeli

Konu, 'Örgü Şal Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

şal örgü modelleri şiş ile şal örnekleri şiş örnekleri işi modelleri işi

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]MALZEMELER

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]2 Tane 100gr’lık merserize eflatun ip

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]8 Numara şiş

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]YAPILIŞI

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=black][B]Şalımıza 45 imlekle başlıyoruz. 3 Sıra haroşa örüyoruz. Daha sonra 2 imleğimizi düz örüyoruz. Sonra şişimizin üzerine ipimizi atıp, 2 tane imleğimizin üzerine şişimizi geçirip 1 imlek çıkarıyoruz. Çıkardığımız imleğimizin üzerine tekrar ipimizi atıp ipi çıkarıyoruz. Bir sıra bu işlemi hep yapıyoruz. Daha sonra tekrar haroşa şeklinde 3 sıra örüyoruz. Şalımızın uzunluğu isteğe bağlıdır. Sonra saçağımızı takıyoruz. Tabiki saçak takmak arzunuza bağlı.[/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE]
    [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]​
    [/FONT]
    [/FONT]
    [/FONT]
    [/FONT]
    [/FONT]
    [/FONT]
    [/FONT]

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye

Ce: Haroşalı Şal Örgü Modeli
    bu işleri hiç beceremem ama çok hoşuma gider yapmak isterim.emeğine sağlık ecelin.

Haroşalı Şal Örgü Modeli konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Örgü Modeli 1

ip: Toplam ip 300gr. Tığ:1 numara Beden: 38 Yeleği kahverengi, kırmızı, sarı, turkuaz, mor, pembe, turuncu ve yeşil renkler kullanarak hazırlayın. Motiflere ortadan başlayın. Zincir çekip küçük halka yapın. Çevresine iki defada çekerek dolgu yapın. Renk renk olarak 8 cm çapında yapın. 24 motifi 3 sıra olarak birleştirin.Her iki yanda 8 motifin bitiminden sonra arka için. 36 cm zincir çekip...
  2. örgü bluz modeli

örgü bluz modelleri bluz süsleme yazlık örgü modelleri süsleme kazak Malzemelerimiz: 100 gram dilediğiniz renkte makrome ipi. 3,5 numara örgü şişi. Süslemek için pul veya boncuk. Yapılışı: Yapacağımız ilk iş almış olduğumuz makrome ipini ucundan başlayarak sökmek ve başka bir yerde yeni bir yumak oluşturmak olacak.Bu işlemden sonra bluzumuzu başlıyoruz.38 beden olanlar için 40 tel başlıyoruz...
  3. Haroşalı şal modeli

Haroşalı Şal örneği MALZEMELER 2 Tane 100gr’lık merserize eflatun ip 8 Numara şiş Örnek şala önce 45 imlekle başlıyoruz. 3 Sıra haroşa örüyoruz. sonra 2 imleğimizi düz örüyoruz. Sonra şişimizin üzerine ipimizi atıp, 2 tane imleğimizin üzerine şişimizi geçirip 1 imlek çıkarıyoruz. Çıkardığımız imleğimizin üzerine tekrar ipimizi atıp ipi çıkarıyoruz. Bir sıra bu işlemi hep...
  4. Örgü Kol Bolero Modeli

kol bolero modelleri kol bolero uzun kollu modelleri örgü kollu Kolunuzun ölçücüne göre dikdörtgen örüp kol altlarından birleştiriyorsunuz.
  5. örgü çanta modeli

ğğğğğ ğğğ Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 640x458 ve 63KB ) Buraya Tıklayın
  6. Çok şık örgü tunik modeli

örgü tunik modelleri örgü tunik modelleri yapılışı ve yapılışları ve yapılışları resimli Arkadaşlar nasıl yapıldığını bulamadım ama bu modeli sizlerle paylaşmak istedim çünkü şahsen benim müthiş hoşuma gitti bu tunek modeli.Eğer kendinize güveniyor yada bir başkasının örgü tekniğine güveniyorsanız belkide resimlerdende modeli çıkarabilir özel bir gecede bile rahatlıkla giyebileceğiniz bu örgü...
  7. Örgü Bluz Modeli

Örgü Bluz Modeli lazım bir tane bluz örmek istiyorum ama model örnek bulamadım :)

Sayfayı Paylaş